Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden ilk gördüğü korsanlara alın beni wb yoh deyince geminin kuyruğuna yapışmış...
Roger anasın karnından o bıyıklarla doğmuş mübarek...
Roger o samurayı göreyim demiş neden? wano samuraylar ülkesi aynı zamanda ponelerin yapıldığı, kaleme alındığı mekan, mekanın sahibini görmeye gidyor zaarrr...
Toki nasıl bir zaman yolcusu be hayat tecrübesinin olgunluğu, yolculuğun yüzünde bıraktığı yorgunluk, onca yaşanmışlığın ağırlığını.. aradım.. yüzünün çizgilerinde, çökmüş omuzlarında, yılgın duruşunda bulamadım heyhat a be dostlar çıka çıka meslek lisesinden yeni mezun olmuş (kılıç kalkan bölümü galiba) (çizim 26 yaş değil 18 lik çıtır ) bir çocuk çıktı...Hangi zamanın kızi acep...
Roger ile wb karşılacınca ne olur..
a- çay içerler b- ayran içerler c- ne bulurlarsa içerler cevap:roger odeni görür hele samuray tayfama katilmaya ne dersin bizde hiç samuray yok bilin mi... Oden valla birader banada atraksiyon lazım senin gemide daha büyük hemide, benide giderken alın der... sonra kılınçlar konuşur gökneyim yarılır wb, roger kardaş çok yorulduk hele otur bir çay içek der...

800yıl önce ne olup bittiğini bu şekilde mi işleyecek bu adam. 800yıl önceki mevzulardan kaçıp, Kaido’ya tutulmuş kızcağız...

One Piece bitiyor yav..:(

Tabii hikayenin ilerlemesi için gerekli ama Toki'nin meyvesine sahip olsam ayda bir yüz yıl ileriye gidip takılırdım.

Bize söylenen meyvenin sadece ileri gitmeye olanak sağlaması, geriye götürmüyor yani. Bu seride ne saçma meyveler var, bu meyveye mi takıldın?
En son Teach sesiyle deprem oluşturuyordu. Bu meyve çok elit seviye değil mi yahu? Tek bir özelliğinin olması bana mantıklı gelmiyor.

En son Teach sesiyle deprem oluşturuyordu. Bu meyve çok elit seviye değil mi yahu? Tek bir özelliğinin olması bana mantıklı gelmiyor.
Teach'in meyvesi ile bu meyvenin özellikleri benzer değil ki. Yani seni zamanda ileriye götüren bir meyveden başka ne yapmasını bekliyorsun?

Teach'in meyvesi ile bu meyvenin özellikleri benzer değil ki. Yani seni zamanda ileriye götüren bir meyveden başka ne yapmasını bekliyorsun?
Örneği vermemim amacı deprem meyvesinin bile böyle ses ile kullanılabileceğini gördük. Wb bam güm vuruyordu sadece. Diyorum ya işte kullanıcısına ölümsüzlük ya da ne bileyim yaşlanmadan binlerce yıl ömür vermesi... Yani 800 yıl önce doğmuş bu kadının 800 yılı görmesi iyi olurdu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık