Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB bile anlamış Oden'in farklı olduğunu. O yüzden istemiyormuş tayfasına. Kendi tayfanı kur diyor. Oden hypeeeee. :a:
0 yön bilgisi mi? Yoksa??? :(
Oden hypelık bir durum yok. Sen birisine itaat edecek birisine benzemiyorsun. Bu şekilde olan insanların birliktelik kurmasının sonuçlarını önceki tayfamdan biliyorum, o yüzden kendi başına açıl diyor.:bilmem: WB'nin biraz mazi acıları ön plana çıkmış sanki burada.:a:

Roger’in tayfası daha kaptanların oğluna sahip çıkamıyor:/
Yaşlı haliyle Wb gidip pezevenklerin elinden kurtarmaya çalışıyor:/
Roger şu seride hayatta olsa cürret edemezlerdi Ace'i idam etmeye, oğlunu Garp'a emanet adam MF'yi dümdüz ederdi. Tayfası dağılmış adamın aradan 20 sene geçmiş ne yardımı. :D

Bakıyorum da Roger ve Wb’nin gençliği yanında başka karakterlerin esamesi okunmuyormuş. Adamların panelde sadece durması bile çok iyi.

Oden>Zoro , Luffy> WB buradan çıkacak sonuç Luffy, Oden'i de adamı yapardı.:D Zoro ise emir eridir gözümde bundan sonra.:D

Roger şu seride hayatta olsa cürret edemezlerdi Ace'i idam etmeye, oğlunu Garp'a emanet adam MF'yi dümdüz ederdi. Tayfası dağılmış adamın aradan 20 sene geçmiş ne yardımı. :D
Rayleigh Cappucino mokka ile izliyor la savaşı jeksksksksk
“Bana unutamadığım yarayı veren adama benziyor. En iyisi onu alıp kendime daddy dedirteyim”
Bana daddy dedirtip onu uykumda tokatlayayım ksjsjsjsksjs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık