Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden amiralden güçlü olabilirdi ya da akainu dengi gibi ama yaşasa yaşlılıkla güç düşmesi yaşayabilirdi.

Luffy açısından oda sadece şimdiki power ile yetinmez bence g5 ya da uyanış yolda tahminen. arc bosu yonkou. Shici olsaydı yeterli olabilirdi.

Tayfa ne yapıcak merak konusu. Zoro kısmen belli yeni kılıç aldı ama sanji ve diğerleri muamma. Oda belki de sadece zoroya çalışıyor ve luffy'e. Nami zeusla diyelim diğerleri :confused:.

Diğer sıkıntı bigmom. Sanji olayı 2. kez işe yaramaz bence:flaugh: bu kadını başka durduracak güç yok gibi oda bir şekilde aradan çıkaracak belki de (zehaha) devreye girer.

Fb. iyi gidiyor. En az 8-10 bölüm daha var gibi (ki artık sonları ve kaidoyu görsek diyorum oda). Beklenen 2 kişi daha kaldı jimbei ve denjiro. Bunlar savaş esnasında da gelebilir.

Ws'ler nasıl olur bilmiyorum ama süpernovalar, başta trao reis, kid, Hawkins, drake. Bunların rolü ne olacak bekleyip görücez. Ama en azından tayfada denge oluşturup odanın tayfanın gücüne odaklanması daha iyi olur hep luffy ve zoro üzerinden gitmesi saçma.

Kid h.h kullanıyomuş oda bunu gösterir mi? ve trao ve diğer novalar ve güçleri,powerları kısaca savaş çok detaylı ve uzun olucak gibi.
Marineford nowalar sahne almadılar bu kez sahne sizin deyip meydana çikacak bu pehlivanlar sonuçta intikam datlıdır kaidoyla kapanmamış bir hesaparlari var gençlerin gerçi Kaido reis bunları paspascan yapar da yinede ittifak grubunda bir cephe alacak bu arkadaşlar apo hariç ondan da bir alacaklari var..
Oda savaşi aşamali yapacak bence hasır şapka tayfasi, kınlar ve toplanan elemanlar ilk etapta öncü birlik gibi orochi ve canavar korsanlarina baskın yapacakler luffy lastiği kaido kaido diye bağırıp duracak (bigmamu ve kaido karşısına gecip lutfuye bir combo yaparlar bizim oğlan teee magmaya uzar) kalp korsanlari, supernovalar, desteğe gelirler bir iki tane vs olur bizimkiler işler kötü (bu aslında işaret fişeği) dediği anda jinbe ve büyük hasır şapka tayfası yardıma gelirler.
Ortalık toz duman, her yer kan revan,
Herkes perişan, yangın yeri Onigashima,
Vay anam, kaido ne yaman, kan gibi aktı zaman...

Koca ananın tayfasida partiye gelir işler kötüye gidince marco ve saz arkadaşlarıda geleceklerdir.Bir çok telafat olmuş sağ kollar sol kollar perişan, bizimkilerin yüzü gözü şişmiş...Suprizler bitmez savaş devam ederken denizci arkadaslarda geçerken bi uğrarlar.Dünya basını manşetlerde wanodaki büyük savaş var "çağa çoluk iki yonkoya karşı" İki yonko orda diğer yonkolar otursa ayıp olur denge önemli sonuçta karasakal bir iş çevirip rotayı kek adasına döndürebilir. İşini bitirdikten sonra wanoya dönmesini bekliyorum Teachi.Ordan Big mom hadi eyvallah kaidocan pastalar yanmadan ben gideyim der. Amirallerde wanoda cümbüş var herkes davetli bizde gidek diyeceklerdir. Araya birkaç tahmin edemediğimiz hamleyi serpiştirecek,supriz dokunuşlar yapacak seri sonu kaido düşer Impel down yolu görünür, wano özgür olur. Normal seyir böyle yok ben kompleks bişey deneyicem derse Oda bakacaz artık...

Son düzenleme:
Bazı karakterler vardır çizimi bile ne kadar güçlü ve potansiyelli olduğunu gösterir.

Kaido hayvanına bilinen ilk yarasını vermiş adam :) Yonkou sağ kol'unu devirmiş Luffy'nin çizik bile atamadığı adamın 20 yıl önce böğrünü deşmiş. 24 yaşında iken yapmış bunu :) Şimdi yaşasaydı Amiral-Yonkou seviyesindeydi.
Kaidonun o zamanki seviyesini bilmiyoruz . Ayrıca yonkou mu onuda bilmiyoruz o sıra. Geleceğin kk sına zamanında balık adam ne yaralar verdi nami arcında. Hemde kk olmadan 3 sene önceye felan gelicek. Kaidoya 18-20 sene önce seviye belirleyip odeni luffyden güçlü görmekte ne bilim... karakterleri güçlü anlarına göre değerlendirin. Kk yı dövenlere girersek ohoooo :)

Evet doğru, Rogerı nasıl kayırmış oluyorum ki. Konuşmada Rogerin bahsi bile geçmedi. :/
Luffy üzerinden kısas sakıncalı bir durum. Wb'nin 40 senede kurduğu ittifakın büyüğünü 2 yılda kuruyor. Roger'ın hayalinin büyüğünü yapıyor daha 20'lik veletken. Oden'i de bir konuda geçmesi normal değil mi?

Luffy üzerinden kısas sakıncalı bir durum. Wb'nin 40 senede kurduğu ittifakın büyüğünü 2 yılda kuruyor. Roger'ın hayalinin büyüğünü yapıyor daha 20'lik veletken. Oden'i de bir konuda geçmesi normal değil mi?
Normal, karşılaştırmayı ben başlatmadım zaten. Diğer arkadaş luffy ile karşılaştırmış ben sadece doğrusunu yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık