Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aileden kalma degılde seytan meyvelerıyle ılgılı kıtaplar var. Hatta Sanjı gorunmezlık meyvesını fark ettıgınde kıtaplarda okudaklarım arasında yuzme yetenegımı verecegım tek meyve gıbı seyler soylemıstı.
Bu kadar ayrıntılı bilmesi çok enterasan. Sanji bu görünmezlik meyvesini biliyor ama şekliyle alakalı bilgisi var mı yok mu değinilmedi. Teach çenesi düşük yaratık bunu söylediği için ekstra bişeyler olacağı tahmini daha ağır bastı. O da aile yadigarı ni kitap.

Aileden kalma degılde seytan meyvelerıyle ılgılı kıtaplar var. Hatta Sanjı gorunmezlık meyvesını fark ettıgınde kıtaplarda okudaklarım arasında yuzme yetenegımı verecegım tek meyve gıbı seyler soylemıstı.
kitaplar var ama meyvelerin bütün özellikleri yazmıyordur ope ope-de olduğu gibi ölümsüz yapabildiğini az insan biliyor karasakalda bu karanlık meyvesinin tam potansiyelini bilen az insanlardan birisidir bu meyvelerin tam özelliği bilinse çoğu insan bu meyvelerin peşine düşer one piece hazinesinden daha önemli hale gelirler one piece çoğu kişi için altın para ama bu meyveler ölümsüz yapması karanlık gücü filan daha akıl almaz şeyler falan pişman böyle yani düşüncelerim bunlar bugünlük benden bu kadar

kitaplar var ama meyvelerin bütün özellikleri yazmıyordur ope ope-de olduğu gibi ölümsüz yapabildiğini az insan biliyor karasakalda bu karanlık meyvesinin tam potansiyelini bilen az insanlardan birisidir bu meyvelerin tam özelliği bilinse çoğu insan bu meyvelerin peşine düşer one piece hazinesinden daha önemli hale gelirler one piece çoğu kişi için altın para ama bu meyveler ölümsüz yapması karanlık gücü filan daha akıl almaz şeyler falan pişman böyle yani düşüncelerim bunlar bugünlük benden bu kadar
Tum ozellılerın yazması zaten ımkansız. Ornek olarak Luffy acaba daha oncfe gear yapabılen var mıydı yada Law ın shamblesı kendısıne mı ozel yoksa herkes yapabılıyor mu bu meyveyle. Ben kıtapların sadece temel ozellıklerı yazdıgını dusunuyorum zaten. Sadece kıtaplar oldugunu hatırlatmak ıcın yazmıstım.

Bu arada Kaido gibi boynuzlu bir dev gözüktü. Daha önce Oars ve Oars jr. vardı böyle boynuzlu. Başka hatırlamıyorum ama bu dev acaba kırma gibi bir şey mi? :/ Kaidonun soyuda sanırım Oarsa falan bağlanakcak Ana dev baba insan ya da tersini düşünmek istemiyorum.

Kaido'yu bilmem ama sanırım bu Zoro gerçekten Oden'in çocuğu ilk karede donarken poz vermiş baksana :D:D

One Piece tarihinin gelmiş geçmiş en iyi flashbackini okuduğumuzu düşünüyorum. Bölüme puanım 9.4/10 falan, o derece muazzamdı.

Büyük detaylardan küçük detaylara kadar her şey çok güzeldi. Okuması bu denli keyif veren bir bölüme uzun zamandır rastlamıyorduk.

Beyazsakal'ın ve tayfasının yavaş yavaş güçlenip adını duyarmaya başladığı zamanlardayız. Bu dönemlerde Beyazsakal ayrı bir karizmaya ve samimiyete sahipmiş. Zincir sahneleri o kadar keyifliydi bir hafta yetecek kadar güldüm. Izo'nun tayfaya girme detayı da aşırı hoş olmuş. Demek ki Oden'in peşinden kim gitse, WB Korsanlarına girmiş olacaktı :flaugh: Izo da düşünmeden peşinden giderek en sadık adamlarından biri olduğunu göstermiş oldu aslında.

Bunun haricinde ilerde tümen komutanı olacak isimleri çok daha toy ve önemsiz görüyoruz. Muhtemelen şu anlık çoğunun meyvesi de yoktur düşüncesindeyim. Fakat çıkaramadığım 1-2 isim var, şu geçen sayıda WB çıktığındaki en uzun boylu iri eleman ve yanındaki kadın. Fikri olan var mı? Ya da benim gözümden kaçan bir şey?

Bunun haricinde Toki 800 yıl önceden (çok muhtemel olarak Wano'dan) geliyor ve bu muazzam bir detay. O zamanlarda Wano nasıldır bilemiyoruz. Öğreneceğimizi umuyorum. Bazılarının dediği gibi Ryuma ile bir bağlantısı olma olasılığı da yüksek. Oden'in kurtarma sahnesi de bir o kadar keyifliydi.

Ve son olarak Roger'ın tayfasını şu ana kadar gördüklerimizden daha da yeni kurulmuş bir şekilde görüyoruz çünkü Buggy ve Shanks resmen ''çocuk''. Roger'ın havası ise her zamanki haliyle benzer olmakla beraber yüzündeki toyluk belli olmuyor değil. Şimdiki merakım ise Roger'ın tayfaya nasıl geçiş yapacağı, göreceğiz. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık