Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rocks olayını duyuyoruz. Sonra yeni Rocks dan söz ediliyor. Çünkü BM ve Kaido ittifak yapıyor. Wano'da CP0 geziniyor.

Wano-WB ilişkisi ortaya konuluyor. Neko Marco'yu almaya gidiyor. Shichibukailer avlanıyor, Devrimcilere bir şeyler oluyor. Teach bir şey planlıyor.

Bu arc klasik arc bossu hikayesi gibi olmayacak sanki.
Wano'da büyük bir savaş çıkacağı kesin. Oda açıkça söyledi. Hatta; ''Marineford'taki savaş, Wano'dakinin yanında tatlı kalacak,'' bile dedi. Marineford'ta bile WB düşmüştü. Bu arc kimler düşer, kimler ölür; oradan hesap etmek lazım.

Mükemmel bir bölüm. Her bir panelden zevk aldım. İşte bunu bekliyorduk uzun zamandır *******. Çok seksiydi bölüm.

Wb'nin Kardeşim demesi ve akabinde Whitey-chan asdahadhahaha
Marco'nun peachliği
Law'ın yoldan geçerken tek attığı Kinemon'un serinin zirve güçlerinden biriyle aynen kanka dercesine yumruk tokuşturması
Kedi köpek kardeşler
ccc Toki-sama
Velet Shanks ve Buggy'nin şirinliği
Wb'nin kudreti ve tepkileri
Bıyıklı Ace
Oden'in doyumsuz macera aşkı ve cevvalliği
Ahtapuşt korsanlarına Wb'nin bisentonun ucuyla çeyrek atması

İşte One Piece bu abi. Alamıyorum şu tadı bir başka seriden olmuyor *******. ccc Toki-sama kayıp yüzyılın bitişinde doğmuş. Çoktan D'lerin ebesine atlandığı ve kalan ailelerin büyük bir telaşla ve gizlilikle olanları gelecek nesillere aktarma planları yaptığı zamanlara denk gelmiş olmalı. Bu ablamız üzerinden Poneglphy'lere oradan da Raftel'e bağlantı yapılacak gibi. Ayrıca öyle meyveye can kurban canım sıkıldıkça ileri sarar dururum *******.

Wb'nin Oden gibi adamları tayfaya katmama konusundaki endişesini ve bir ülkeyle sıkıntı yaşamak istememesini gayet iyi anlıyorum. Arkadaş adam yetim ve öksüzlere özel kreş açmış. Kim saldırırsa saldırsın Wb olmadan şu tayfanın gte gelme ihtimali var. 150 level full set dizili char Wb ama partydeki adamları level 40 falan. Stratejik düşünmek zorunda. Ayrıca Wg'nin D'lere olan gt korkusuna nasıl Roger'ı geri planda tutmaya çalıştığını da görmüş olduk bence bu bölüm. Bir çok icraatını yazmıyorlardır bile *******. Shanks Buggy velet olsalar da mal değiller o tepkiyi boşuna vermezler. Buggy'nin seri içerisinde bu kadar önemli bir korsan olup da köylü Nami'nin tepikleyebileceği kadar çöp olmasını benim bünyem kaldırmıyor ya. Senin ben komedi anlayışını seveyim Oda ne gerek vardı böyle bir karakteri hiç ettin.
+1 Odenin başına bir sürü iş geliyor, yanıyor, donuyor luffy gibi maceraranın tadını alıyor.

Yorumlarına bayılıyorum ya:D
Eyvallah dostum

Her Yonkou bir değil bunu ödül farklarından anlıyabiliyoruz. Öyle ya da böyle bu arc bir Yonkou inecek ve baş rolü bizim tayfa oynayacak. Nasıl ki Teach 2 küsür ödülle gerçek bir Yonkou indirmeden Yonkou olarak anılmaya başlandıysa bizim tayfa da ister yardımla olsun ister olmasın bu arc'ın Yonkou indirenleri olarak başı çekecekler. Ha bu arc bir Yonkou inmez ise durum başka tabi.
İnsanlar Luffy'i artık yonko olarak görebilir bizimkiler böyle anılabilirler ben işin orasında değilim. Bu arc Kaido bir kere kesin inecek bunca dramın ardından imkanı yok başka bir şey olsun. Luffy final darbesini indiren adam olacaktır. Yeni haki tekniği + KKG gatling'le kapanışı yaparız. Ama bu demek değildir ki Luffy yonko seviyesi olacak, bir anda o kadar mucizevi bir sıçrama yapamaz zaten yapamamalı. Bu arc hikaye için büyük bir sıçrama noktası oluyor, olacak. Bana göre bir sonraki arc artık hikaye bizimkilerin üzerinden bu kadar yoğun tempo işlenmeyecektir, tamamen antrenman p-up temalı bir arc bekliyorum. Elbaf bunun için biçilmiş kaftan.

Teach'in çocukluğunu bir sbs'de görmüştük. Sanırım o da kimsesiz bir çocuk. WB'nin yufka yüreği dayanamamış tayfaya almıştır. 10-15 yaşlarındayken.
One Piece Z filminin sonunda aya bakıp ağlayan bir tip olarak resmedilmişti. Benim tahminim Roxs'un ölmesine ağlıyordu o fotoda...

One Piece'de kıtaların ayrılmadan önce tek bir kıta olduğuna dair teoriler vardı, Toki'nin Wano'yu aramasının sebebi 800 yıl önce kıtaların tek bir kıta olması ve şuan kıtalar bölünmüş olduğu için zamanda ileriye gidince bulunduğu kıtanın eski Wona'dan farklı bir kıtada olduğundan ötürü Wano'yu arıyor olabilir mi?
Çok mantıklı, iyi yakalamışsın.

Katılıyorum. Şöyle One Piece kadar zevk aldığım, hikayesi saran seri daha görmem herhalde.

Hikayeleri ile muazzam bir seri
Sadece manga dünyasıyla da sınırlı değil. Herhangi bir kurgu seriden bu kadar keyif aldığımı, üzerine bu kadar düşünüp tartıştığımı hatırlamıyorum. Oda'ya cidden saygı duyuyorum.:respect:

Wano'da büyük bir savaş çıkacağı kesin. Oda açıkça söyledi. Hatta; ''Marineford'taki savaş, Wano'dakinin yanında tatlı kalacak,'' bile dedi. Marineford'ta bile WB düşmüştü. Bu arc kimler düşer, kimler ölür; oradan hesap etmek lazım.
Öyle dediğini bilmiyordum. Kesin öyle demiş di mi? Saçma bir kaynak falan değil?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık