Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şenkusu ile buggy ilkokul bebeleri gibi bu yaşta kim almış bunlari gemiye yok mu anaları babalari
Okuyup denizci olacaklarına, gidip anarşist ,korsan neyim olmuşlar ahh garp reis bir nesil ele gitti işte
eğitim şarttt!!!

Yalnız nasıl yapıyorsa yüz hatları bile pek olmayan tipleri daha genç çizmeyi başarıyor Oda. Roger'ın yüzü idamlık halinden 30 yıl genç duruyor bildiğin. Oysa 5 yıl sonra idam edilece. Biraz fazla genç çizmiş.

WB'nin gazetelerde ön plana çıkma sebebi yanındaki Oden yani. Ben o kısmı öyle anladım.

Ve ufak karede güç gördü anlamına gelen karede de WB karşılıyor, Oden saldırıdan kaçıyor. Orada da ince bir mesaj var sankim.

Roger'ın Oden'le görüşmeyi isteme sebebi, Wano'nun kayıp yüzyıl ile ilişkisi ve KK'lik yolu için önemli ve gerekli olması olabilir.

Yoksa Oden ne kadar güçlü de olsa niye WB'nin tayfasından birisiyle görüşmek istesin ki?

Oden Luffy'ye çok benzer çizilmiş. Kanım ısındı. :D

WB'nin gazetelerde ön plana çıkma sebebi yanındaki Oden yani. Ben o kısmı öyle anladım.

Ve ufak karede güç gördü anlamına gelen karede de WB karşılıyor, Oden saldırıdan kaçıyor. Orada da ince bir mesaj var sankim.

Roger'ın Oden'le görüşmeyi isteme sebebi, Wano'nun kayıp yüzyıl ile ilişkisi ve KK'lik yolu için önemli ve gerekli olması olabilir.

Yoksa Oden ne kadar güçlü de olsa niye WB'nin tayfasından birisiyle görüşmek istesin ki?

Oden Luffy'ye çok benzer çizilmiş. Kanım ısındı. :D
Roger'in, Oden'le görüşmek istemesi tamamen Wanolu olmasıyla ilgili gibi duruyor. Oden'in şahsıyla bir alakası yok yani.

WB'nin Odene kardeşim demesi çok kral hareket. Gözüme girdi bu bölüm.

Babam-oglum ilişkisi olmuyacagini biliyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık