Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok onu zaten fun fakt olarak yazmıştım. Hani yine okusam o teoriyi hoşuma gider yani:D
Vista’nın gılları Oyaji’nin emri altında büyümüştür. Bu daha çok hoşuma gider.
Baya güzel teoriydi bence, çift kılıç stili kullanan elit seviye kılıç ustaları olarak Oden ve Vista dışında başka karakter yok sanırım. Belki de WB'nin emri altındayken eğitim vermiştir eccuk :D

Hayatlarının dayağını yemişler işte daha ne çıkabilir? En güçlü korsanla en güçlü denizci kombinasyonu sonuçta.
O kadar basit değil o işler. Xebec için çok güçlü olduğu söyleniyor. Yanlarında öyle kişiler varken öyle kaybetmezler ne kadar o zaman o kadar güçlü olmasalarda. Bu Goroseilerin "Tarihten silinmesi gereken kişilerin isimlerini bize söyleyin" demesi gibi IM'e ne hikmetse Xebec ortadan yok olmuş ama diğer tayfa üyelerinde hiç bir şey yok. Ayni şekilde ada da dünyadan silinmiş, yok olmuş bunların bir parmağı vardır o olayda.

O kadar basit değil o işler. Xebec için çok güçlü olduğu söyleniyor. Yanlarında öyle kişiler varken öyle kaybetmezler ne kadar o zaman o kadar güçlü olmasalarda. Bu Goroseilerin "Tarihten silinmesi gereken kişilerin isimlerini bize söyleyin" demesi gibi IM'e ne hikmetse Xebec ortadan yok olmuş ama diğer tayfa üyelerinde hiç bir şey yok. Ayni şekilde ada da dünyadan silinmiş, yok olmuş bunların bir parmağı vardır o olayda.
Tarihten silinme olayı çok mantıklı geldi ve Xebec konusunda tamamen beklentilerimi değiştirdi. Bu adamın asıl niyeti ortaya çıktığında Kutsallar'a daha çok sövebiliriz. Bu adam da çok sevilebilir.

İlk defa bir yorumuna katılıyorum :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık