Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger iyi değil tayfasına veya sevdiklerine karşı iyi olmak ile iyi olmayı karıştırmayalım. Roger Squard'ın tayfasını öldürüyor tek başına, Squard'ı ise yaşasın diye salıyor. Garp bile adamın hakkınd şiddet yanlısı, bencil ve asabi biri olduğunu söylüyor.

Oradan inmişse zaten bir sebebi vardır Xebec de D. mesela ve "Dünyanın kralı" olmak istiyormuş adam ne hikmetse Roger'a takılıyorlar kutsallar da işin içindeysen. Derin mevzular var bu işin içinde... :D
Tayfasına karşı iyi de, yani öyle basit bir iyilik değil ya. Adam bildiğin iyi. :D Derin mevzular olduğuna katılıyorum. Bir bakışta çözülecek şeyler değil.

Kimse bahsetmiyor ama en sonda sahile vuran 2 kişi kim ? Herkes anladı da bir ben mi anlamadım niye kimse bahsetmemiş ?

Inuarashi ile nekomamushi olabilir mi ?

Roger eğer masum sivilleri katletmiyorsa sıkıntı yok bence. He sivil katledebilir sonuçta korsan ama iyi biri olmaz. Ama Squardo’nın tayfasını katletmesinde bence sorun yok. Sonuçta onlarda korsan değil mi? :D

Odenin kuri katliamını okuyunca Zoronun 100 ödül avcısı katliamı aklıma geldi.

+ İnşallah tilki, zoronun babasının ushimaru olduğunu öğrenince onunla beraber gemiye gelir. Böylece maskotumuz ve geminin koruyucusu olur.

Roger eğer masum sivilleri katletmiyorsa sıkıntı yok bence. He sivil katledebilir sonuçta korsan ama iyi biri olmaz. Ama Squardo’nın tayfasını katletmesinde bence sorun yok. Sonuçta onlarda korsan değil mi? :D
kOrsan olsa bile tayfa katletmek normal mi ya? Kaido da katletmiş Moria'nin tayfayı, içip içip gülüyor. Doji'ye falan takılıyor gelip iyi biri mi şimdi Kaido? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık