Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden hakkın kapısını aralamış. Evliyalar mucizeleri bilinirse ölürler, Kinemon'u susturması boşa değil. Minik yıldırım demirören de doğmadan evvel hayattan 3 gol yemiş belli. Wano'daki bu abartılı dramın nereden tanıdık geldiğini merak ediyordum ama aptalmışım ki gözümün önündeki gerçeği görememişim. Bildiğin türk dizilerinden arak bir dram. Böyle ana karakterlerin komşularının kanser akrabalarının felç olduğu evden iki kaşar bir katil 3 sapık bir profesyonel dinleyici + acılı anne çıkan köşklerin olduğu Türk dizilerindeki gibi bir yükseliş hikayesi izleyeceğiz herhalde. Minik yıldırım kapı arkasından dinleye dinleye shogun olmuş. Tebrikler onun bunun çocuğu. Dual Axe kaşlımın domuzu kesiş şekli hoşuma gitmedi acıdım hayvana. Öyle insafsız bir ikiye bölmemi var lan efendi gibi kafasını kes bitsin olay. Ayrıca bu fb en çok çöp Kinemon reise yarıyor. Daha sempatik bir karakter oluyor her geçen bölüm.
Puhaha benzetmeler efsane reis.

Bölümde çok Zoro tarzı hareket var, şu duruş bile Zoro vs Kuina'da ki Zoro'nun duruşunu andırıyor. Bence Zoro'nun iki kılıç tarzını kullanmasına bağlanacak bir şekilde, Zoro, Kuina öldükten sonra 3 kılıç stiline dönmüştü...
Bağlayabilir tabii ama ben böyle düşündürüp sonra bağlamayacağını düşünüyorum. Bakalım.

Arkadaşlar 3 aydır siteye giremedim.Güncelden 3 ay önceki bölümlere nasıl girebilirim.Yardımlarınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık