Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yavru domuz, luffy adaya ilk düştüğünde bu gorille dövüşen otamanın evcilleştirdiği hayvan değil mi ya o da yaban domuzuydu sanki. Kesin o çıkar.

Aynen, çift kılıç tutuşu derken ondan bahsettim zaten. Oda'nın bunu bilerek yaptığı kesin. Çünkü birden fazla benzerlik içeren sahne var. Dediğin gibi; ben de sırf kafa karıştırmak için yaptığını düşünüyorum. Oden'le bir bağları olduğunu sanmam. Muhtemelen Zoro, Shimotsuki çıkacak. :bilmem:
Çok göze parmak modda çizmiş teknikleri. Ve bir noktadan sonra soru işareti sayısını artırmaktan öteye gitmiyor bu yaptığı. Dediğin gibi Shimotsuki daha mantıklı.
Fakat Ryuma'nın torunlarının mevkisi daimyoluktan fazlası olmalıydı sanki.

Çok göze parmak modda çizmiş teknikleri. Ve bir noktadan sonra soru işareti sayısını artırmaktan öteye gitmiyor bu yaptığı. Dediğin gibi Shimotsuki daha mantıklı.
Fakat Ryuma'nın torunlarının mevkisi daimyoluktan fazlası olmalıydı sanki.
Yani sırf Ryuma'nın soyu diye en güçlü, en yetkili kişiler hep onlardan çıkmasın ya. Böyle de iyi. Zaten daimyoluğun bir üstü shogunluk. Yasu için shogun olacağı da söylenmiş. Demek ki, hemen hemen aynı itibara sahip iki aile.

Diyecek çok birşey yok. Ama orochiyi az da olsa nüfuzlu biri sanıyordum çöp'müş fakat kurnaz demekki başa gelmiş.

Biraz sürecek gibi geçmiş ve haftaya bölüm yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık