Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yasuie de öldü işte doymadın mı kana zalımın oğlu?! Oden'ceğizi çorba yapmışlar zaten ona hiç girmiyorum :D
Gariban Wanoludan bana ne :D Müttefiklerden vs biri ölsün :D
Ben bölümden şikayetçi değilim ama sana da bir şey diyemem. Oda'nın her zamanki tarzı bu. Önce duyguyu verir, sonra aksiyona geçer. Ben karakterleri sevdiğim için hoşuma gidiyor bu arc.
Birazcık şekilci olduğum için çoğu karakteri beğenmedim. Hyori, Kiku, Tama falan hariç.

Pedro öldü geçen ark ama muallak gibi. Güzel bir şekilde ölecekse ölsün birileri ki plot armoru daha az hissedebilim :D
Kesinlikle.

Pedro Yasuıe gibi karakterlerin ölümü pek etkilemiyor insanları, Sanji'nin ölümü çok daha büyük bir olay olur ama bu kadar erken tayfadan birilerinin gideceğini sanmama, birilerinin ölümü ile hikayeye daha sert bir hava getirilecekse Law ve Jinbei şu an için en iyi iki aday.

Kesinlikle.

Pedro Yasuıe gibi karakterlerin ölümü pek etkilemiyor insanları, Sanji'nin ölümü çok daha büyük bir olay olur ama bu kadar erken tayfadan birilerinin gideceğini sanmama, birilerinin ölümü ile hikayeye daha sert bir hava getirilecekse Law ve Jinbei şu an için en iyi iki aday.
Jinbei ölse de dileği gerçekleşse :hhh: Law'ın o meyve muhabbeti o kadar gözümüze sokuldu bir şekilde kullanır büyük ihtimalle. Ama son savaşta kullanırsa daha epik olur bence :D

-Ulan Nur yüzlü Orochi..:D Kendini su birikintisine atması çok iyiydi, ne yıkık adamsın.

-Oden bölümlerinin kurgusu şuan hiç iyi gitmiyor, yaş muhabbetinin altından bir şeyler çıkar umarım... Oden 20 sene önce Kaido'dan dayak yerken Luffy; Dragon'un sadece aklındaydı.:s Çocuk doğdu, büyüdü Kaido'yu dövecek. Gidişat hiç iyi değil, Oda 1v1'de yedirmez bu Oden'i; kesin hile hurda ile yendiler diyecek. Serinin en büyük balonu olacan be Kaido. Yazık.

-Oden, Karizma Karizma no Mi yemiş ya da bu Wanolular hiç One Piece okumamış, ulan neyi karizma herifin anlamıyorum. Bakalım belki ilerleyen zamanlarda bir numarasını görürüz. Meyve çıkmazsa kesin haki çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık