Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende kin'emona benzettim ilk resmi oden olmayabilir. japonca okuyabilen varsa ismi okuyup lütfen bizi aydınlatsın :D

Şu seride en ayar olduğum şey konu akışına hikayenin ana akışına ilerisi için zerre katkısı olmayan karakterlere inanılmaz odaklanıyor napacam Oden'ı napacam wanonun geçmişini akıp gitsin şu hikaye işte narutolaşmanın ne manası var illa flashback yapacaksan yap Roger flashback,yap Rocks flashback,yap WB flashback 1 milyon sayıdır silüetini izledik şimdi 1 milyon sayı da kendisini göreceğiz ve işin daha kötüsü wano arc bittikten sonra zerre önemi kalmayacak e noldu aylarca okuduğumuz sayılar hiç...(Her zaman olduğu gibi ne var kardeşim biz yan karakterlerinde hikayelerini merak ediyoruz iyi böyle hep Luffy,Zoro,Sanji mi okuyacağız diyenlerde olacak zevkler ve renkler meselesi bazı zevkleri çok anlayamıyorum.)

Şu seride en ayar olduğum şey konu akışına hikayenin ana akışına ilerisi için zerre katkısı olmayan karakterlere inanılmaz odaklanıyor napacam Oden'ı napacam wanonun geçmişini akıp gitsin şu hikaye işte narutolaşmanın ne manası var illa flashback yapacaksan yap Roger flashback,yap Rocks flashback,yap WB flashback 1 milyon sayıdır silüetini izledik şimdi 1 milyon sayı da kendisini göreceğiz ve işin daha kötüsü wano arc bittikten sonra zerre önemi kalmayacak e noldu aylarca okuduğumuz sayılar hiç...(Her zaman olduğu gibi ne var kardeşim biz yan karakterlerinde hikayelerini merak ediyoruz iyi böyle hep Luffy,Zoro,Sanji mi okuyacağız diyenlerde olacak zevkler ve renkler meselesi bazı zevkleri çok anlayamıyorum.)
Oden'in geçmişinden tek faydamız Kaido vs.si görünürse nasıl yaraladığı olur. Belki bizimkiler de aynı şekilde yaralar.

Kozuki hanesi ve Wano Ponegylph'ler ile doğrudan bağlantılı ama sen bilirsin.

Oden'in anlatımı herkül'e benziyor. Herkül de birkaç günlük bebekken kendisini öldürmesi için gönderilen 2 zehirli yılanı öldürdüğü iddia ediliyordu. O da genç yaşında ünlü bir canavarı indirerek nam yapmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık