Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke Dof kazansaydı Dressrosa komple yerle yeksan olaydı... Ulan Usopun heykelini dikmek nedir bu nasıl bi ezikliktir ya? Ben kutsal ejder olsam bunları kapıdan içeri almam.

Gözlerinizi iyice kısarsanız aslında hoş bir karakter. Yok eğer kısıkken bir anda açarsanız felç geçirebilirsiniz. O kadar bekledik Raizo'nun kellesi zayıf hali.

%99 yanlış çıkacak bir teori uydurdum bakalım seven olacak mı
Oden-in idamı sırasında denjiro oden ile ruh beden değişimi yapıp kendisini feda etti bunun sonucunda oden-in bedenindeki denjiro öldü oden ise denjiro-nun bedeninde yaşıyor nasıl gerçekleşti bilmem yukarda söylediğim gibi uydurdum bunun devamında denjiro-nun bedenindeki oden kaido-yu yaraladı bu olayı insanlar denjiro-nun gücü sayesinde değil enma sayesinde gerçekleşti sandı hiyori kaido-yu yaralayan tek kılıç enma demişti ama bilmiyorduki babası oden denjiro-nun bedeninde bundan sonra denjiro-nun bedeni oden ve enma-nın iradesine dayanamayıp bayıldı diyim yorgun düştü filan kaido-da kendisini deşen denjiro-yu onigashima adasına hapsetti.
Oden denjiro-nun bedeninde onigashima-da bizi bekliyor :flaugh: okuyan herkese teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık