Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hanımından dolayı diye tahmin ediyorum ben. Dünya güzeli aklı başında bir kadın olarak gelecek bence zaman yolcusu. Oden kadına da haysiyetsizlik yapacak sonra aşık olur falan filan. Babasının yanına girer adam olur.
Seksi bir zaman yolcusu şu serseriyi adam etmeliyim mottosuyla bir peache aşık olur ve olaylar gelişir diyorsun. Neden olmasın

Üye silindi 1004

Seksi bir zaman yolcusu şu serseriyi adam etmeliyim mottosuyla bir peache aşık olur ve olaylar gelişir diyorsun. Neden olmasın
Yani seksi olması kafamda yoktu ama Momo ve Hiyori'ye benzeyen kafası çalışan ve akıllı bir kadın bekliyorum. Milleti geleceğe ışınlamayı akıl etmiş muhtemelen her başarılı erkeğin arkasından güçlü bir kadın çıkar konsepti.

Kaptan Bege düşmüş bir ülkeyi yağmalamaktan vazgeçti haliyle. Daha sonra tekrar gelişip ele geldiklerinde yağmalar artık. Ama şimdi toplumun huzurunu bozmamak adına kamufle bile olmuş. Yatırımcı bir korsan olmak bunu gerektirir. Kaptan Bege'nin baldızını bulma çabası da takdire değer. Zaten Kaptan Bege'ye göre ailesiyle vakit geçirmeyen bir adam asla gerçek bir adam olamaz, biricik eşi ile birlikte baldızını arıyor.

O değil de OP evreninde de güçlüysen ve az biraz şekilsen ne olduğunun ne yaptığının hiçbir önemi yok. Şu Oden'in yapmadığı pezevenklik kalmamışken iki slash atacak ve hayırlı işler. Artık bir halk kahramanı beybisi. Sadece bu arcın değil genel olarak serinin de en önemli karakterlerinden biri olduğu lanse edilen Oden'i, bu şekilde tanıtarak karizma bir giriş yaptırdığınımı düşünüyor acaba Oda? Bunu gerçekten sormak isterdim ona

Bölümü hiç sevmedim.
Oden'e de gıcık oldum.

Hiç tartışacak havamda değilim. :artiz:
Blüm op'un en iyi bölümlerindendi, Oden'i de çok sevdim...

Yani insanlar alışmış basma kalıp klasikleşmiş iyi ya da kötü karakter modlarına, birazcık bu algının dışına çıkıldığında lanet okumalar falan, ne gerek var altı üstü manga. Hem kötü karakter sevmek diye bir şey de var. Tamam etik olarak yaptıkları hoş değil ama One Piece'te böyle bir karakteri görmek bile beni mutlu etti, çünkü op evreninde bu tip şeyler pek yok, her şey çok bi toz pembe bu evrende. Bu yüzden küçükte olsa karanlık bir şeyler dahil olduğunda bu evrene mutlu oluyorum. Kaldı ki her şey beyaz olsa pek bi tadı olmazdı, siyahta lazım bir şeylerin anlam kazanması, olayların heyecanla ilerlemesi için.

O değil de OP evreninde de güçlüysen ve az biraz şekilsen ne olduğunun ne yaptığının hiçbir önemi yok. Şu Oden'in yapmadığı pezevenklik kalmamışken iki slash atacak ve hayırlı işler. Artık bir halk kahramanı beybisi. Sadece bu arcın değil genel olarak serinin de en önemli karakterlerinden biri olduğu lanse edilen Oden'i, bu şekilde tanıtarak karizma bir giriş yaptırdığınımı düşünüyor acaba Oda? Bunu gerçekten sormak isterdim ona
Karizma da artık 2. konumda. Ver eline bir iki kılıç ister en şerefsiz karakter olsun yine hayranı olur.
Eline kılıç ver biraz karizma biraz da siluet ekle zaten op hayranlarının yarısı vurulur.

Blüm op'un en iyi bölümlerindendi, Oden'i de çok sevdim...

Yani insanlar alışmış basma kalıp klasikleşmiş iyi ya da kötü karakter modlarına, birazcık bu algının dışına çıkıldığında lanet okumalar falan, ne gerek var altı üstü manga. Hem kötü karakter sevmek diye bir şey de var. Tamam etik olarak yaptıkları hoş değil ama One Piece'te böyle bir karakteri görmek bile beni mutlu etti, çünkü op evreninde bu tip şeyler pek yok, her şey çok bi toz pembe bu evrende. Bu yüzden küçükte olsa karanlık bir şeyler dahil olduğunda bu evrene mutlu oluyorum. Kaldı ki her şey beyaz olsa pek bi tadı olmazdı, siyahta lazım bir şeylerin anlam kazanması, olayların heyecanla ilerlemesi için.
One piece'te hangi herkes tozpembe la?
Kaldı ki mesele kötü karakter falan olması değil, aksine şu tipe yüklenen bütün o iyi vasıflar.
Kötü karakter yapacaksan kötü yap, iyi yapacaksan iyi yap, bu ne yani?
Kaldı ki serideki kaliteli kötülere de laf etmiyoruz hani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık