Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

959: Vaat Edilen Liman! Wano Arc'nın 3.Perdesi Başlıyor!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seslendirme olayı tamamen sanatçıya kalmış bir şey bana göre. Ben şu an Monster izliyorum. Grimmer karakterini Doflamingo'nun seslendirmeni, Milch karakterini de Buggy'nin seslendirmeni seslendiriyormuş. Ben bunu sonradan öğrendim ve bayağı dikkatli dinlemeden anlaşılmıyor aynı ses oldukları.

Seslendirme olayı tamamen sanatçıya kalmış bir şey bana göre. Ben şu an Monster izliyorum. Grimmer karakterini Doflamingo'nun seslendirmeni, Milch karakterini de Buggy'nin seslendirmeni seslendiriyormuş. Ben bunu sonradan öğrendim ve bayağı dikkatli dinlemeden anlaşılmıyor aynı ses oldukları.
Buggy'nin seslendirmeni karakteri seslendirdiği diğer karakterlere kıyasla daha farklı seslendiriyor.Örneğin DB ilk izlediğimde Pilaf'ın onun tarafından seslendirildiğini farketmem zaman almıştı.

Grimmer o seride en sevdiğim karakterlerden olmuştu ve o ses inanılmaz güzel gitmişti. Dediğin gibi tamamen onun becerisine kalıyor. Öyle ses çeşitleri var ki aynı kişi hem çocuk hem yetişkin seslendirebiliyor
Oden'e aslından Leorio'nun sesi giderdi. Hafif trol hafif olgun bir ses, gerçi Wano'dakiler farklı bir lehçe konuşuyor yine batabilirdi alışkın olmadığımız için. :/
O da öldü :/

Roger’in sesi kötü evet. Enteresan olan Oden’in sesi. Bayağı iyi. Keşke tam ters seslendirme yapsalarmış.
Fb’leri heyecanla bekliyorum. Kın falan umrumda değil isimlerini bile bilmiyorum yan karakterlerin.

Rogerin eski seiyuusu bir efsaneydi. Onun gibisini bulmak zor. O yüzden alışamayacağım gibi yeni sese. Ancak asıl önemli konuya gelirsek Gönlümün Efendisi Geliyor. SONUNDA BE!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık