Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959: Samuray

Bölüm nasıldı

• İyi

Kullanılan: 50 27.9%
  • Orta

Kullanılan: 70 39.1%
  • Kötü

Kullanılan: 59 33.0%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'yu yok ediyor işte yavaş yavaş kesip, daha nesini göreceğiz. :hıh: Sanji bu arc şimdiye kadar oldukça iyiydi bence. Tayfanın geri kalanı hakkında ise ne desem bilemiyorum. Arc daha uzun, bakalım.
Mantıklı. Şunu demek istedim herkes gibi bende tayfa ve amiral vs'si ileride bekliyorum ve nasıl luffy vs akainu ihtimali varsa sanji vs kizaru , zoro vs fuji bekleniyor. Demek istediğim bende sanji ve zoro aynı güçtedir diye düşünüyorum ama oda biraz geride tutuyor gibi geldi. Bu arc sanırsam netleşir belki bu durum.
Vallahi sorunlarin kaynağı aynı. Seri çok luffy merkezli ilerlediği için tayfanin geri kalani yerinde sayiyor gibi gözüküyor. Wanoda bu durumun düzelmesini temenni ediyoruz hepimiz. Sanjiyi savunmamın sebebi biraz fazla eleştirilmesi. Yoksa o puddinge çiçek topladığı bölümden beri ben de çok soğudum sanji'den.

Cosplay fırsatını kaçırmamış yine Oda, güzel çizmiş ama :) Tarihi Japon savaş kıyafetleri. Luffy'nin giydiğinde Kozuki Hanesi'nin sembolünü güzel bi desenle yedirmiş.

Sanji-Zoro atışmalarını özlemiştik zaten :D Bazı Zoro'cu kardeşlerimiz hala Zoro'nun Sanji'ye "Seni hain!" diyip saldırmasını bekliyordur umarım :p

Ahan da Sunny'den kurtuld..ehm! Sunny :(

Nihayet artık Oden'i açıktan çizecek, bir zahmet.

Orochi'ye de iyi bakın bi de adamı beğenmiyordunuz :oleyo: Adam Kasparov gibi hamlelerini yapıyor, bir ona mat bir öbürüne mat. Parçalıyor resmen akıl küpü. Zaten kocaman kafasında bayağı yer var akıl için.

Bırakın da övünsün ya adam serinin başından beri yakalayamamış birazcık da havasını atsın.Karşı taraf tınlamasaydı tepki vermezdi zaten :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık