Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law’ın yaptığı plan tam olarak bu olabilir. Mugiwaraları kendi haline bıraktı bummmm be yapsınlar diye. Marineford’a gökyüzünden giren adam, Wano’ya yerin altından bile girer.
Belki de Luffy'lerin oluşturabileceği karmaşadan yararlanacak. Dikkatler ondayken Law rahatça ne varsa aklında uygulayacak.Şimdi Kinemonlar yardım bekliyor. Bakalım kim çıkacak. :D

Odenin hala yaşıyor olma ihtimali var. Kaido kimseyi kolay kolay öldüren biri değil. Orochi Odeni ben yendim ben öldürdüm diyordu belki geleceğe gitmiş olabileceğini düşünüyorum birden yok oluncada Odenin öldüğünü düşünmüştür. 20 yıl sonraki intikam kehanetindende bu yüzden çok korkuyor olabilir. Çünkü adamin öldüğünden bile emin değil.

Fakat yaşıyorsa nerde bu Oden neden kızını bulmak sistemi yıkmak gibi bir şey hala yapmadı? Yıllarca sessiz kalması wanoda 20 yil boyunca hiç icraat yapmamış olması mantıksız geliyor.

Öldüyse eğer denizcilerin neden hâlâ haberi yok 2 yıl boyunca x Drake bilgi aktarmiyor muydu? Ortada çok fazla bilinmezlik var. Yine aklımda deli sorular
Oden, Wano'luların ülkesi için neler yapacağını, dava ya da kehanetlerine, Kozuki hanesine sahip çıkıp çıkmayacaklarını görmek istediği için gizliden gizliye gözlem yapıyor olabilir.

Belki de Luffy'lerin oluşturabileceği karmaşadan yararlanacak. Dikkatler ondayken Law rahatça ne varsa aklında uygulayacak.Şimdi Kinemonlar yardım bekliyor. Bakalım kim çıkacak. :D
Law son gözüktüğünde limanda gibiydi. Adamlar vurgu yapmış "nasıl bir günde olabilir" diye. Cevap basit. Law onlardan önce gelip shambles şov yaptı. Historia-san'ın paylaştığı bu resim de bunu destekliyor.

Hmm

Oden, Wano'luların ülkesi için neler yapacağını, dava ya da kehanetlerine, Kozuki hanesine sahip çıkıp çıkmayacaklarını görmek istediği için gizliden gizliye gözlem yapıyor olabilir.
Olabilir ama bence zayıf bir ihtimal. Bence yaşıyorsa Baska planları olabilir.

Belki luffy yi durdurmak için gelen kişi Oden olabilir baktı luffy durmuyor Oden gemileri yok etmiştir. Sonunda adini aciklamistir Gücünden etkilenen ordu ve Luffy de tm senin plana uyalım deyip Odenin sinyal çekmeyen bölgesine gitmiş olabilirler. :hmm::fool: iyi uydurdum yine

O değilde p.up alıp buna rağmen luffy nin sessiz sedasız kaybolması çok saçma. Birde orduda ortada yok. Bi bit Yeniği olduğu kesin

Law son gözüktüğünde limanda gibiydi. Adamlar vurgu yapmış "nasıl bir günde olabilir" diye. Cevap basit. Law onlardan önce gelip shambles şov yaptı. Historia-san'ın paylaştığı bu resim de bunu destekliyor.
Orada ki shambles değil tact bi kere. :flaugh:
Law niye limanda böyle bir şey yapmış olsun ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık