Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
wiki ye göre demiştim ama sana göre roger in boyu 4 metreyse oden 6.5-7m civarı oluyor.Resimlerde kaç kez gördük oda sıçıp batırıyor şu boy muhabbetini.Bir türlü tutturamıyor.
Beyazbıyık'ın boyu 6.66 metre. Roger ile yan yana çizildiği panelde Roger bu adamın omzundan biraz aşağısına geliyor. Beyazbıyık için omuzdan sonrası iki metre desek bile Roger'ın boyu minimum dört metre olmalı.

Zoro'daki kılıcın boyu belli zaten. Bu adam kürdan olarak kullanmadı ya bu kılıçları. Boy manipülasyonu meyvesi yoksa, boy olayında sapıtıyor demektir ama böyle bir şey pek olası değil. Gomu?^^

Acaba yumurta açıklanmadan daha kaç kez göreceğiz?
Yumurta hakkında şöyle bir teorim var. Zamanında konu açayım dedim bununla ilgili, ama sonra kaldı öyle. Teori şu;

O yumurta aslında Shirahoshi. Roger ve adamları zamanında Skypeia'ya gidiyor. Burada Poseidon hakkında bilgi veren bir kitabe var. Roger ya içinde Shirahoshi olan yumurtayı burada yanına aldı ya da kitabenin gösterdiği yere giderek orada buldu. Yolculuğun sonuna gelindiği zaman Roger yumurtayı götürüp Neptune'e verdi. Açıklamasını yaptı ve onu kendi çocuğu gibi yetiştirmesini söyledi. Roger bunu yaparak zamanında Joy Boy'un balıkadamlara vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu. Çünkü sadece Poseidon sahip olduğu güç ile Balıkadam Adası'nı yüzeye çıkarabilirdi.
Bu teori ayrıca Shirahoshi'nin yeni doğmuş halinin bile nasıl annesi Otohime'den büyük olduğunu da açıklıyor.

Üzerine çok düşünmediğim bir konuydu, ama genel hatları ile böyle bir senaryo oluşturmuştum.

Yumurta hakkında şöyle bir teorim var. Zamanında konu açayım dedim bununla ilgili, ama sonra kaldı öyle. Teori şu;

O yumurta aslında Shirahoshi. Roger ve adamları zamanında Skypeia'ya gidiyor. Burada Poseidon hakkında bilgi veren bir kitabe var. Roger ya içinde Shirahoshi olan yumurtayı burada yanına aldı ya da kitabenin gösterdiği yere giderek orada buldu. Yolculuğun sonuna gelindiği zaman Roger yumurtayı götürüp Neptune'e verdi. Açıklamasını yaptı ve onu kendi çocuğu gibi yetiştirmesini söyledi. Roger bunu yaparak zamanında Joy Boy'un balıkadamlara vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu. Çünkü sadece Poseidon sahip olduğu güç ile Balıkadam Adası'nı yüzeye çıkarabilirdi.
Bu teori ayrıca Shirahoshi'nin yeni doğmuş halinin bile nasıl annesi Otohime'den büyük olduğunu da açıklıyor.

Üzerine çok düşünmediğim bir konuydu, ama genel hatları ile böyle bir senaryo oluşturmuştum.
Evet mantıklı.Zaten bende o dönemde Shirahoshi nasıl olduda annesinin karnından çıkabilir diye düşünüp durdum sonra dedim Oda bu vardır bir hikmeti : )

Diğer ihtimalde doğarken normal doğmuştur sonra hemen irileşmeye başlamıştır kısa sürede.

Ulan Franky’ye nasıl dokunurlar. Franky’yi tek buldular tabi.

Luffy, Sanji , Zoro, chopper Franky house’u basmıştı şimdi ise Franky için bir yerleri basmanın tam vakti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık