Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cidden öyle.Anlamadığım böyle bir grubun içinden nasıl bu kadar ezik korkak bir karakter çıkabilir.Roger tayfasına alırken hiçmi hissetmemiş.Aklımda deli sorular.
Buggy eğlence için almışdır büyük ihtimal parti de eğlenirsin diye zaten o zaman Shanks da buggyde çoçuk güçleri için değil eğlence için korsan kral eğlenmeyi bide gösterişli havalı girişleri çok seven biri buggyde tam palyaço daha ne olsun.

4 imparatordan 5 imparatora geçiş bu adamın eğittiği Luffy ile oluyor.

Bu adam, bu 5 (yazıyla beş) parmağını aynı zamanda bir file kaldırıyor. Luffy bin yaşından büyük bir filin üzerinde öğrendiği bilgiden sonra (kaderin cilvesiyle) o elin parmaklarından biri olmaya gidiyor ve oluyor. Böyle ince nüansları kaçırıp silüetlere takılan sevgili, pek kıymetli, çok değerli forum üyelerinin One Piece'ten zevk almıyor olması son derece anlaşılabilir bir durum lakin hep beraber, el ele vererek bu işin üstesinde gelebileceğimizi düşünüyorum.
:good: Güzel detay.

Lola Dressrosa nın aşk ülkesi olduğunu duyunca gelmiştir. Ama bilinen karakterlerden hangisi ile bir ilişki kurabilir? Bilemem...

MuzluYulafEzmesi

Yahu ne Oden'miş arkadaş . Göstermiyor göstermiyor , gizemli takılıyor sonra yine çirkin , tipsiz , yeni yıkanmış Cennet Papağanı'na benzeyen bir tip ile gösteriyor . Roger , WB , BM , Kaido ve Shanks'ın ödüllerini öğrendik biz . Oden kimdir , necidir , tipi nasıldır çok umrumuzdaydı gerçekten. Göster gitsin işte ya . Bu kadar gizemli takılmasının , bir şeylerini çıkartmasının sonunda gerçekten de bize vay canına dedirtecek bir şey gösterecek olsa hiç bir şekilde batmaz bu bana ama biliyorum yani bu kadar abartmanın sonunda hayal kırıklığına uğrayacağımızı . O kadar uzun süredir saklıyor ki Oden amcayı ben artık Zoro'nun babası çıksa bile şaşırmayacağım . Baydı artık .

4 imparatordan 5 imparatora geçiş bu adamın eğittiği Luffy ile oluyor.

Bu adam, bu 5 (yazıyla beş) parmağını aynı zamanda bir file kaldırıyor. Luffy bin yaşından büyük bir filin üzerinde öğrendiği bilgiden sonra (kaderin cilvesiyle) o elin parmaklarından biri olmaya gidiyor ve oluyor. Böyle ince nüansları kaçırıp silüetlere takılan sevgili, pek kıymetli, çok değerli forum üyelerinin One Piece'ten zevk almıyor olması son derece anlaşılabilir bir durum lakin hep beraber, el ele vererek bu işin üstesinde gelebileceğimizi düşünüyorum.
Böylelikle milliyetci hareket partisinin 40. Yılı kutlu olsun. :fool:

Yahu ne Oden'miş arkadaş . Göstermiyor göstermiyor , gizemli takılıyor sonra yine çirkin , tipsiz , yeni yıkanmış Cennet Papağanı'na benzeyen bir tip ile gösteriyor . Roger , WB , BM , Kaido ve Shanks'ın ödüllerini öğrendik biz . Oden kimdir , necidir , tipi nasıldır çok umrumuzdaydı gerçekten. Göster gitsin işte ya . Bu kadar gizemli takılmasının , bir şeylerini çıkartmasının sonunda gerçekten de bize vay canına dedirtecek bir şey gösterecek olsa hiç bir şekilde batmaz bu bana ama biliyorum yani bu kadar abartmanın sonunda hayal kırıklığına uğrayacağımızı . O kadar uzun süredir saklıyor ki Oden amcayı ben artık Zoro'nun babası çıksa bile şaşırmayacağım . Baydı artık .
Zoro'nun abisi çıkacak falan diye çok pis çekiniyorum, çat diye siyah saçlı Zoro çizerse çok koyar :|

Bu Oden'i seri içinde daha önce gördük mü acaba, o yüzden mi gizli tutuyor bu adamı halen. Ya da bu elemanın esinlenildiği karakter baya meşhur bir tip çıkabilir. Daha önce de silüet olarak gördüğümüz karakterler oldu ama bu sefer göze battı.

Bu adamı bu kadar istemelerinin sebebi tam olarak ne merak ettim açıkçası. WB, Roger ve Shanks bu adama bu kadar ilgi duyarken; Kaido'nun bu adamı direk idam etmiş olması garip, tek attığı adamları bile tayfasına katmaya çalışıyor. Oden ölmediyse ve Onigashimada esir olarak tutuluyorsa, Kaido bunu sabah akşam tokat manyağı yapıp yola getirmeye çalışıyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık