Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanşış tahmin mümkün.

20 seneyi aşacak demesi benim de ilk anladığım şey. Ama 20 yılı aşacak kadar sürecek olan şey nedir? Oden zaten şogun. Açıyorum dese kim engel olabilir? Kaido ve Orochi tehlikesini mi öngördü acaba?
Orda 20 yıllık hayal demiyor mu? 20 yıldır bunun hayalini kuruyorum gibi.

Güzel bir başlangıç bölümüydü. Wano'yu ozlemistim. Hainin kim olduğunu çok merak ediyorum. Umarim Shinobu değildir. Hainin kimliginin beni sasirtmasini istiyorum. Beklenmedik biri olsa etkileyici olurdu. :gamyon:
Flashback sahneleri de güzeldi. Oden'i fazlasiyla merak ettim. Roger korsanlarida bizimkiler gibi eğlenceli anlaşılan. :D

Güzel bir başlangıç bölümüydü. Wano'yu ozlemistim. Hainin kim olduğunu çok merak ediyorum. Umarim Shinobu değildir. Hainin kimliginin beni sasirtmasini istiyorum. Beklenmedik biri olsa etkileyici olurdu. :gamyon:
Flashback sahneleri de güzeldi. Oden'i fazlasiyla merak ediyorum. Roger korsanlarida bizimkiler gibi eğlenceli anlaşılan. :D
Hain Raizoyu ifsalayan ise Momo Kinemon Kanjuro ve minkler dışı seçenek yok. Shinobu olmaz muhtemelen. Momo ve Kin zaten satmaz da minklerde Carrot dışı şüpheli yok sanirim.

Fena bir Kanjuro bekliyorum ama :gamyon:

Law Luffy'ye Kaido'yu indirme fikrini açtığı zaman " Kaido'yu indirecek bir planım var" demişti. Bu durumda Law'ın çift taraflı ajanlık yaptığı düşünülebilir lakin hainlikten ziyade bu plan çerçevesinde Kaido'yu indirmenin planını kurgulamış olabilir.

İhanet edebilecek biri aklıma hiç gelmiyor. Law'ı salan kişi sizin planı biliyorlar deyip bizimkilerle farklı bir plan mı yaptı acaba? Tanımadığımız ve önemli olmayan birinin ihanet etmesini veya Orochi'nin ninja birliğinden birinin gizlice saklanıp bütün bilgileri elde etmesini isterim ama tanıdık birinin ihanet etmesi daha çok heyecan yapar.

Orda 20 yıllık hayal demiyor mu? 20 yıldır bunun hayalini kuruyorum gibi.
Yirmi yıllık hayalin gerçeklemesini gözetlemek-izlemek manasında demiyor mu? Toki'nin de 20 senelik kehanetini düşünürsek işler ilginçleşiyor.

Law Luffy'ye Kaido'yu indirme fikrini açtığı zaman " Kaido'yu indirecek bir planım var" demişti. Bu durumda Law'ın çift taraflı ajanlık yaptığı düşünülebilir lakin hainlikten ziyade bu plan çerçevesinde Kaido'yu indirmenin planını kurgulamış olabilir.
Law, onu Doflamingo için indirmek için uydurdu. Maksat Luffy'yi yanına çekmek. Asıl planı Dof'u yenmekti. Kaido'yu önemsemiyordu bile. :/

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık