Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hain İnu. Çaktırmamak için bırakın bırakın beni ayağı yapıyor. Hadi sen git deseler "Şimdi boşuna uğraşmayalım canım bir 20 yıl daha beklesek bir şey olmaz." der.

Eğer o shogun bizimkileri savaşarak yakaladiysa iyi ki yakalanmişlar. O umutlarin bağlandığı son ordu orochi'ye 1 gün bile dayanamiyorsa zaten ne işleri var Kaido'nun Big Mom'ın olduğu yerde.
Başka bir film vardir muhtemelen. Yakalandiklarini düşünmüyorum.

Muhtemelen bir hain var ve hain 9 kının içinden biri. Kyoshiro veya Law bu durumu bizimkilere söyledi. Böylece ortadan kayboldular. Hainin bu sebepten yanlış bilgi sizdirmasini sağlayacaklar.

Bizimkiler orochi-nin bulunduğu limanı basmasın kaido ve big mom onigashimada bekliyor orochi kolay lokma gibi duruyor law haini öğrenip kinemonlardan gizli bir plan yürütmüş olabilir mi çok garip bir başlangıç oldu

Roger'ın gemisinde koca bir yumurta var o ne acaba. Bu arada Roger ve tayfası arasında Luffy'nin tayfasıyla olan ilişkisine benzer bir ilişki var :D

EDİT: Spoiler daki Smoker'ın teorisini yeni gördüm mantklı görünüyor:
"
Yumurta hakkında şöyle bir teorim var. Zamanında konu açayım dedim bununla ilgili, ama sonra kaldı öyle. Teori şu;

O yumurta aslında Shirahoshi. Roger ve adamları zamanında Skypeia'ya gidiyor. Burada Poseidon hakkında bilgi veren bir kitabe var. Roger ya içinde Shirahoshi olan yumurtayı burada yanına aldı ya da kitabenin gösterdiği yere giderek orada buldu. Yolculuğun sonuna gelindiği zaman Roger yumurtayı götürüp Neptune'e verdi. Açıklamasını yaptı ve onu kendi çocuğu gibi yetiştirmesini söyledi. Roger bunu yaparak zamanında Joy Boy'un balıkadamlara vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu. Çünkü sadece Poseidon sahip olduğu güç ile Balıkadam Adası'nı yüzeye çıkarabilirdi.
Bu teori ayrıca Shirahoshi'nin yeni doğmuş halinin bile nasıl annesi Otohime'den büyük olduğunu da açıklıyor.

Üzerine çok düşünmediğim bir konuydu, ama genel hatları ile böyle bir senaryo oluşturmuştum."
Mantıklı aslında. Annesinden büyük olmasını da bu şekilde bağlayabilir Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık