Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Big Mom ile Kaido yıllardır kapışıyorlarmış. Katakuri'nin sırtı hiç yere gelmediğine ve yenilmediğine göre Kaido'nun adamlarından çok daha güçlüymüş.:D

Garp reisi takdir ediyorum. Zor zamanlarda Korsan Kral'dan yardım almak/almayı gururuna yedirmek her babayiğidin harcı değil. Roger'a da ayrı bir takdir tabi. Denizci falan demeden yardıma muhtaç adama yardım etmiş. Reisim ya.
Robin'in sozlerini hatirlatma geregi duyuyorum.
"Korsanlar ittifaklari cikar icin yapar" (biraz oynama yaptim :D)
Roger ve Garp'in arkadas oldugunu iddia edemeyiz. He bir arkadaslik sevgisi olmustur ama ikisininde konumlari geregi boyle bir sey yapmalari biraz yanlis geliyor bana :D

Luffy'nin tayfa katledeceğini düşünüyor musun? Ben düşünmüyorum. Roger kötü demiyorum ama bilinenleri göz önüne alınca öldürmekten çekinmeyen biri belli ki. Usopp dayak yediğinde, Luffy Franky ve çetesini öldürmedi mesela.
Teach'i olduremessen o gucle tepene biner. Istersen Impel'i Down'a gonder o Teach intikami alir. Son care olarak tayfayi katletmesin diyelim ama Teach katledilmesi cok olasi bana gore.

Garp reisi takdir ediyorum. Zor zamanlarda Korsan Kral'dan yardım almak/almayı gururuna yedirmek her babayiğidin harcı değil. Roger'a da ayrı bir takdir tabi. Denizci falan demeden yardıma muhtaç adama yardım etmiş. Reisim ya.
Kutsal ejderleri korumaktan daha fazla sıkıntı oluyorsa bu dediğin Garp için, takdir edilecek bir şey yoktur bence.
Roger'ın da denizci-sivil pek taktığını düşünmüyorum. Orada sorun olabilecek tek grup kutsal ejderler.
Birileri bunları aradan çıkarsa şahsen "Vay sen naaptın demezdim herhalde.":bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık