Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümden sonra oda ya sağlam küfür etmeyen umarım kalmaz.Resmen okuyucu kesimiyle baya dalga geçiyor.Sen gel yüzlerce çöp bölümlerle oyala arada 1-2 bölümde yığınla bilgi ver.Ciddiyim aşırı sinirlendim.Bunu yapacağına her bölüm ufak dozlarla bilgi versen nolur.
Bu adam ağzıyla kuş tutsa şu zihniyete yaranamaz.

Kaido ile BMnin ödülü neredeyse aynı. En düşük ödüllü Shanksin adamlarinin en yüksek ödülü olduğu imasi var. Nasıl aynı örnek?
Kaido ve Big Mom'ın durumu neyi değiştiriyor. Kaido ödül olarak önde zaten. Jack'i ele alırsak; Kaptan etkisi+ kendi oluşturduğu tehlike durumu var. Gidip başka ölkede katliam yapması gibi.... Benim açımdan sıkıntı yok yani. Shanks olayında her şey net değil ki daha. O yüzden onun üzerinden bir şey söyleyemem.

O kadar abartı bir fark yaratacak olsa bu durum, emin ol örneğini görürdük.
Dressrosa'da örneği vardı. Hatta Oda orayı örnek vermişti. 50 ya da 100 fark etmez benim için. :)

Bu bölümden sonra oda ya sağlam küfür etmeyen umarım kalmaz.Resmen okuyucu kesimiyle baya dalga geçiyor.Sen gel yüzlerce çöp bölümlerle oyala arada 1-2 bölümde yığınla bilgi ver.Ciddiyim aşırı sinirlendim.Bunu yapacağına her bölüm ufak dozlarla bilgi versen nolur.
Kardeşim sen bu seride istediğini asla bulamayacaksın. En iyi bırak gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık