Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O halde GreenBull'u görmemiz yakındır... Bu shici muhabbetinden dolayı.
Garp, bana kalırsa son zamanların en kilit adamı olacaktır. Denizci olmasına rağmen korsanların bile saygı duyduğu hatta yer yer sempati duyduğu bir şahıs. Kaido mevzusunda umarım kendisi de dahil olur da konuya ailesi için birşey yapmış olur. Yoksa bu kez Dadan onu oyabilir.

Mihawk'ı yine yonkou seviyesi olmuş :D Shanks'den üstün görenler var hala arkadaş adamın gücünü Shanks ile yaptığı düellolardan tahmin ediyorsunuz başka birşey yok Shank mf'yi bastığın da akainuyu durdurup tüm denizcilere meydan okudu kimse gıkını çıkaramadı Mihawk hükümet köpekliğinden atıldıktan sonra adamın peşine 6 7 tane savaş gemisi gönderildi buradan anlamanız arada ki güç farkını :D Adam yonkou seviyesi olsa 1 savaş gemisi ile 1 tane amiral yollarlardı zaten :) büyük olasalıkla koramil gönderildi bir de ayrı farklı bir güç vegapunk'ın teknolojisi olan bir güç. Anlayacağınız mihawk ne amiral ne yonkou gücüdür One Piece ve Luffy bize şunu gösterdi sadece saf güç yetmiyor zirveye ulaşmak için evet mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası olabilir ama sadece bu yonkou olmasına yetmez şahsen gözüm de bakıcan Mihawk vs Katakuri olsa Katakuri alır . Mihawk olabileceği en fazla yonkou sağ kolu.

Mihawk'ı yine yonkou seviyesi olmuş :D Shanks'den üstün görenler var hala arkadaş adamın gücünü Shanks ile yaptığı düellolardan tahmin ediyorsunuz başka birşey yok Shank mf'yi bastığın da akainuyu durdurup tüm denizcilere meydan okudu kimse gıkını çıkaramadı Mihawk hükümet köpekliğinden atıldıktan sonra adamın peşine 6 7 tane savaş gemisi gönderildi buradan anlamanız arada ki güç farkını :D Adam yonkou seviyesi olsa 1 savaş gemisi ile 1 tane amiral yollarlardı zaten :) büyük olasalıkla koramil gönderildi bir de ayrı farklı bir güç vegapunk'ın teknolojisi olan bir güç. Anlayacağınız mihawk ne amiral ne yonkou gücüdür One Piece ve Luffy bize şunu gösterdi sadece saf güç yetmiyor zirveye ulaşmak için evet mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası olabilir ama sadece bu yonkou olmasına yetmez şahsen gözüm de bakıcan Mihawk vs Katakuri olsa Katakuri alır . Mihawk olabileceği en fazla yonkou sağ kolu.
Zaten bu sitedeki belli fan kitlesi karakterleri gücüyle değil karizmasıyla gücünü tayin ediyor.Zoro ve Mihawk bunların en yoğun olanları.Misal Mihawk yok düello yapmış Shanks ile neymiş Shanks seviyesinde.İyi madem Vista da gayet güzel zorlanmadan Mihawk ı engelledi noldu şimdi Vista damı Shanks seviyesinde oldu.Zaten özellikle güç konulu konuları zerre ciddiye almamak lazım.Gülüp geçmek en iyisi.Mihawk ı Kaidou yu alır diyenler vardı açılan konuda.Onu geçtim konuyu açan hangi mantıkla seçeneklere eklemiş oda ayrı bir muamma.Kendi adıma ben komiklik ve trollük olarak bakıyorum bu tip yorumlara.

Zaten bu sitedeki belli fan kitlesi karakterleri gücüyle değil karizmasıyla gücünü tayin ediyor.Zoro ve Mihawk bunların en yoğun olanları.Misal Mihawk yok düello yapmış Shanks ile neymiş Shanks seviyesinde.İyi madem Vista da gayet güzel zorlanmadan Mihawk ı engelledi noldu şimdi Vista damı Shanks seviyesinde oldu.Zaten özellikle güç konulu konuları zerre ciddiye almamak lazım.Gülüp geçmek en iyisi.Mihawk ı Kaidou yu alır diyenler vardı açılan konuda.Onu geçtim konuyu açan hangi mantıkla seçeneklere eklemiş oda ayrı bir muamma.Kendi adıma ben komiklik ve trollük olarak bakıyorum bu tip yorumlara.
Punk hazarda da tashigi zoroyu engelledi. Ne oldu tashigi Zoro seviyesi mi oldu?

:at::at::at:helal kardeşim döktürmüşsün isminden anladığım shanksi kaptan olarak görmen su mihawk adaya çıkınca shankisin tayfasindakilerin halini gördük bir adaya yonkou tayfasının adasına başka korsan geldiğinde gördüğümüz altına salmalar iki kere oldu benim hatırladığım birisi shankisin wbnin gemisine çıkması diğeri mihawkin shankisin adaya gitmesi.
Bunun dışında çok basit sen yonkou sağ kolu en fazla diyorsun ya ben daha hiçbir yonkou sağ kolunun bir adaya gittiğinde tövbe çekeceklerini sanmıyorum bu ada veya gemi yonkouya aitse ve içinde yonkou varsa.
Senin yanında 10 üzerinden 9-10gucunde bir adam varken sen niye karşında gelcek 6-7bandinda bir güçteki adamdan korkasinki ve bunun gücüne yakın iki tanede adam olsa tayfanda korkarmisin hayır.
mihawkin gücünü az çok burdan anlayabilirsin,bunun üstüne birde tayfanın hepsinin bir hayali var bu hayallerin hepsininde bir hedefi var, içinde hedefi güç olan tek kişi Zoro en güçlü kılıç ustası olmak zoronun önündeki hedef kim Mihawk siz zoronun hedefinin sağ koldan güçlü olmak olarak mı görüyorsunuz?:mincika:
Bu adam korsanlar kralının sağ kolu olucak zirvenin dibinde olucak siz zirvenin luffy için yonkou Zoro için sağ kol olduğunu mu sanıyorsunuz?
Bu seride en güçlü top 10karakter içinde kesinlikle Mihawkta bulunur buda mihawkin gücünün kanıtıdır.
İçinde bir gemiyle amiral yolla demesi kolay bu seride 100tane amiral varda biz mi bilmiyoruz? Marinejoesta 2amiral var zaten kalan birtaneside akainun yanında karargahta vede sabo yakalanmışsa her an bir savaş çıkma durumu varken iki yonkou ittifak kurmuşken elinde kalan tek amirali bir göreve yollamak ne kadar doğru?
Seriyi çizen oda senin kadar basit düşünmüyor kardeşim bundan emin olabilirsin.

Dof için aokiji amiral yollayın diyordu, mihawk için kaç amiral gerekir onu tartışmak lazım:cool:

Zoro bu arc enma ile kaidoyu yaracak, ama seri sonunda sağ kol mu olacak? Wano sonrası Zoro sağ kol olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık