Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer korsanların aksine yerleşkeleri olan korsanlar bunlar, yerleri ortada. O yüzden bana o kadar abes gelmedi. (Weevil hariç)
Mİhawk'ın peşine adam yolluyon eyvallah da adadaki maymunlar o denizcileri maymun eder. Hancock desen öyle, tüm klanı haki kullanıyor. wevil ayrı hayvan. Buggynin yanında impeldownın yarısı var. Bunları sıradan denizciler yakalayamaz. Buggy'nin tayfası bile koramirali alır. O zaman ya yakalama timi kurucan tek tek herkesin peşine yollayacan başına da köramirali koyacan ceza olarak :D

sabonun durumunu bizim luffy öğrenince ne olacak acaba? wanoda yonkoular ile savaşacakmı yoksa ittifakmı koracak ? yoksa Savaştıktan sonra one piece aramayamı başlayacak ? hükümete ne zaman savaş açacak ? odanın yaptıgı guzel bır oyun tamda wanoda işler güzel gidiyor derken okuyucuyu merak bırakmak

Valla benim saygımı kazandı. Hem çeki de kabul etmedi, kuş şaşırtıyor :oleyo:

Bir de şu fikir adamı kavramını rafa mı kaldırsak artık ne bu olaydan sonra :D Elin gazeteci kuşu bile çıplak elle CP ajanı dövüyor. Bi oluşumun başında olduğundan otomatikman bi güç seviyesi sahibi oluyor. Spandam tek istisnası olarak kalacak herhalde bunun, zaten özel bi durumdu onunki.

Orasına ben karışmayayım. :oleyo2:

Gerçek gazetecilik budur. Helal olsun.

Bu arada söylediğin şeyi Artur da yazmış. Aynı kişi misiniz? :d Şu ajanı

Bu yüzden analiz istiyok. Görülmeyen yerleri goruyon diye :artiz:
Ajan çok kolay bir bağlantıydı yav. Görür görmez tanıdım adamı zaten. Ben forum da tanıyordur diye düşünüyordum.
Morgans çaydanlıkta amiral. @amaneden
Reyiz döktürüyor. Fuuu fuuu.

Bölümden anladığım kadarıyla Sabo'nun öldüğü haberi yapılmış. Büyük ihtimal Alabasta kralıda ölmüştür. IM, Vivi'nin üstünü çizmişti. Onu öldürmeye çalışırlarken Kral Kobra öne atılıp savaşarak ölmüş olabilir. Sonra Sabo gelip Vivi'yi kurtarmıştır. Ve kendilerine öldü süsü vermişlerdir. Sabo'nun yanında toprağın içinde istediği gibi haraket eden biri var. Oradan kurtulmaları zor olmaz. En basitinden enkaz altında kalıp öldüklerini düşünmelerini sağlamış olabilirler. Karasakal'ın olayına gelirsek, eğer Sabo yakalandıysa ve Sabo'nun meyvesi hakkında konuşuyorsa ''Denizcilerin onu elde etmesine göz yumamam'' demezdi. Karasakal sadece bir ateş meyvesi için bu kadar riske girmez. Büyük ihtimal antik silah ile ilgili. Hükümetin bu haberin yayılmasını bu kadar istememesinin sebebide bu.

Hem bu bir teoriyide doğrular. Karasakal antik silahı ele geçirir, bizim tayfadan marangoz Franky'de bir tane yapar.

Karasakal güçlenecek, hemde hiç düşünmediğiniz kadar güçlenecek. Kendisi olsun, tayfası olsun, silahları olsun. Benim hep aklıma WG'yi Karasakal'ın yıkacağı geliyor. Ve Karasakal yıkarsa Luffy gibi birşeyleri değiştirmez. O IM'nin koltuğuna kendi oturur. Yanlış hatırlamıyorsam manganın önceki sayılarından birinde bunu istediğini belirtmişti.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık