Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hancockun wanoda işi yok. Kendi halkı var dikkat etmesi gereken. Eğer amazon lilydeki halkı komple götürmeyecekse adadan ayrılıp maceraya atılmaz diye düşünüyorum. Belki amazon lily de wano gibi kendi haline bırakılır. Eğer luffy yonkoulardan birisini indirip yerine geçerse amazon lily luffynin bölgesi olur. Luffy her arc yeni müttefik topluyor kendine eski olanları yardım etmiyor . Filo son savaşta toplanacak sadece bence.
İşte Coby'nin Hancock'a gitmesinin manası bu olabilir bir şekilde güvene alabilir belki.Her türlü Wano'ya gitmese bile Coby Hancock'un işine yarayacaktır.

Şimdi kaç savaş lordu kaldı acaba. Kizaru savaş lordu muydu.
Karasakal Sabo nun meyvesini almaya mı gidiyor anlamadım

İşte Coby'nin Hancock'a gitmesinin manası bu olabilir bir şekilde güvene alabilir belki.Her türlü Wano'ya gitmese bile Coby Hancock'un işine yarayacaktır.
Yanında sürüyle denizci eri var. o kadar eri kandırmak zor en fazla birkaç dakika konuşabilirler. Gene luffynin işine yarayacak bir malumatı coby hancocka iletebilir. En fazla bu olur.

Yanında sürüyle denizci eri var. o kadar eri kandırmak zor en fazla birkaç dakika konuşabilirler. Gene luffynin işine yarayacak bir malumatı coby hancocka iletebilir. En fazla bu olur.
Hadi konuştular diyelim Coby'e verilen emir ne olucak?Hancock'u yenmesi ve tutuklaması gerek.Hancock'u gerçekten tutuklayacak mı?

Hadi konuştular diyelim Coby'e verilen emir ne olucak?Hancock'u yenmesi ve tutuklaması gerek.Hancock'u gerçekten tutuklayacak mı?
istesede yapamaz ki. Fuji emirleri takıyor mu? ya da kuzan? defalarca luffyi yakalardı denizciler eğer isteselerdi. Coby kendi isteğiyle sen luffynin dostuydun değil mi şu şu malumatları luffye ulaştır der en fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık