Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enteresan bilgiler...
Kiliç karartma konusunda kafam karisik biraz. Şimdi kılıç karartma yapan olarak bir mihawk bir de ryuma gosterildi bize. Shanksın kılıcı beyaz, WB nin bisentosu beyaz... Bunlar düşündürüyor acaba eğilimin b.hakiye mi yatkin olmasi lazim? Hadi Shanksın eğilimi h.hakiye yatlindir diye onu kurtaririz, ama ben sanmiyorum ki WB'nin eğilimi b.haki olmasin. H.hakiye yonelik hicbir hey yapmadi, k.haki belki. Fuki de k.hakiye yatkindir. O da oyle kurtarmis olur. Ya big mom? Lafam çok karişik :fool:
Mihawk ve Ryuma kılıç ustası. Kılıç eğitimine baş koymuş karakterler bunlar. Kılıçları bedenleriyle bir bütün.

Zoro bir şey kanıtlamaya çalışmıyor. Shusui, Wanolular için hazine değerinde. Zoro da bunu fark ettiği için bir kılıç karşılığında onu Wano'ya bıraktı. Yeni verilen kılıç daha iyi diyr neden geri versin?

İkinci kısıma geçelim; muhtemelen Shusui başta derecesiz bir kılıçtı. Ryuma onu kara kılıç yaparak 21'lik yapıyor. Enma ise henüz kara kılıç yapılmadığı halde 21 içinde. Kara kılıç yapılırsa 12 içine girecek. Yani burada Ryuma için kötü bir taraf yok. Aksine, daha kötü bir kılıçla daha büyük şeyler yapmış.
Kisa yoldan guc elde etmek istiyorsa kendisi bilir elbet. Ben vermesin demedim elde tutulur bir sey yapsin ve kanitlasin ondan sonra versin dedim yani genel olarak "konmak" durumu var.

Iste sorun da burda. Adam 0'dan yukseltiyor ve gelecegi yer belirsiz, adam biraz onden basliyor gelecegi yer baya ust. 0'dan adam daha iyi yere geliyor ama Oden pek fazla bir sey gosteremiyor. Daha iyi yere geldigi halde pek bir sey yapamamis izlenimi veriyor bana gore.

Ben haki karşılığında ateşe çevirir diye düşünmüştüm ama keşiş gücünü artırması da güzel. Yalnız bu bu şekliyle benim hoşuma gitti. Law'ın meyvesine benzedi.

Enma rakibinden güçlüysen sana direkt zaferi getiren bir kılıç kaido-yu yenmede nasıl işe yarayacak oden reis bile kaido-yu az bir şey yarmış acaba kılıcın laneti filan var mı açıklandı mı öyle bir şey

Son düzenleme:
Kisa yoldan guc elde etmek istiyorsa kendisi bilir elbet. Ben vermesin demedim elde tutulur bir sey yapsin ve kanitlasin ondan sonra versin dedim yani genel olarak "konmak" durumu var.

Iste sorun da burda. Adam 0'dan yukseltiyor ve gelecegi yer belirsiz, adam biraz onden basliyor gelecegi yer baya ust. 0'dan adam daha iyi yere geliyor ama Oden pek fazla bir sey gosteremiyor. Daha iyi yere geldigi halde pek bir sey yapamamis izlenimi veriyor bana gore.
Zoro konusunu geçiyorum. Onda anlaşamayacağız.

İkinci paragrafını anlamadım. Özellikle koyu kısım. Bir şey yapamayan Ryuma mı Oden mi?

Zoro ve Ryuma Shimotsuki ailesinden çıkarsa Shimotsuki ailesi efsane çıkar. Kozuki ailesi de cabası :respect:

Kılıç kullanan kişiye büyük ölçüde Haki kullandırıyormuş iradesi dışında. Wano'da bugüne kadar sadece Oden bu kılıcı kontrol edebilmiş.
Şimdi bu kılıca Shusui'den iyi denilebilir ama iki ucu dikenli değnek bu kılıcın. Koskoca Wano'da sadece Oden kontrol edebildiyse Oden'e helal olsun. Zoro, her zamanki gibi kendisinden başka tek tük kişinin kullanabileceği bir kılıç aldı :good:

Ryuma. Izlenim dedim kilic sebebiyle.
Ryuma nasıl bir şey yapamıyor? Kılıcı daha kötüyken şu anki Enma ile aynı seviyeye çıkarmış. Kılıcın tavan seviyesi o kadar demek ki. Bu kılıcın kalitesi ile alakalı. Potansiyel meselesi yani. Ryuma'nın elinde Enma olsaydı mesela belki de dünyanın en iyi kılıcı olacaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık