Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek bölüm gözükme ihtimali olanlar:

Im hakkında biraz daha bilgi.
Shanksin konuşmasının ayrıtıntıları.
Wevil ne yaptı?
Neko ve marconun durumu ne oldu?
Jinbei nerede?
Katakuri ve crackin durumu.
Teach katakuriye daldı mı?
Mihawkın adasına gelen oldu mu?
Perona moria ile buluştu mu?
Reveriede neler yaşandı?

Unuttuğum bir şey kaldı mı?
Crocodile veya Hancock gibi göstermediği Shichileri de gösterebilir gibime geliyor benim. Biraz zorlama ama :D. Dünya toplantısındaki karar için herkes Mihawk'ı merak ediyor ama bu karar en çok Hancock'u etkileyecek adası olan koruması gereken halkı olan biri.

Bence de o kız. Ya Kaido bunu iplemez bile, Orochi kensi güçleri ile bizim ekibi alamaz. Hiyori dışı ekmek çıkmaz ona.

Kyoshiro bence Denjiro, haini belli edecektir. Ya da Law edebilir.
Hayatta kalabilmek için Oroçinin köpeği olmuş karaktersiz ninja.
Law'ın niyeti de bence bu haini ortaya çıkarmak. Oda bize ters köşe yapmaz umarım. :)

Sorulmuştur da bir de ben sorayım, Oden Kaido'yu kestiyse Zoro'damı kesecek? Cevabınız nedir arkadaşlar.
Luffynin iç organlara etki eden tekniği o işi bozuyor sanki ama belki Luffy yine pert olur dövüş arası ve Zoro ona zaman kazandırır falan.
Bu arada “Zoro da mı?” şeklinde olacak yazayım ve mevzuya bi limon sıkıp gideyim. :S

Bölümün en güzel yanı da buydu bana göre. Belki 5 yılda bitireceğim diyorum ama inanmıyorsunuz alın bakın tarzı bir mesajdır o_O
Bana göre şöyle de olabilir. Bu adam 2 hafta koydu ben anca anlatırım diye ama sonrasında fazla olduğunu gördü. Nitekim istediği zaman 10 saniyelik geri sayıma bir bölüm çıkartan ve Dressrosa'da bir gün 90'dan fazla bölümde çıkartan birisi bu adam. O yüzden hızlı geçişler çok mühim değil bence. Ace'in de idamına 7 gün vardı ama teker teker anlatmadı.

Şu an sadece 50'den fazla bölüm olduğunu düşünüyorum önümüzde bu arc. Teach ve son savaş gibi en az Wano kadar önemli ve uzun sürebilecek potansiyellere sahip arcların olması da cabası. Bunlar garanti olanlar. Belki Elbaf Teach'in elindedir. Ama eğer elinde değilse bile oraya gidileceği de kesin.

Öte yandan 2017'de Wano'ya gireriz diyip 2018'in ortasında Wano'ya başlayan adam güvenmem. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık