Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de düşünüyorum bunu. Özellikle işaretlediğim yerlerde, şakağındaki çizgi ve favorileri çok benziyor. Duruşu falan da andırıyor da, bölüm çıkınca daha kaliteli haline bakarız. :D
Ismi hoşuma gitmedi bir tek :D Dediklerin gerçekten Zoroyu daha belirgin yapan noktalar gibi. Benziyorlar

Shimotsuki Zoro. :/ Bakalım.

Sanji zarar verdi mi Mom'a. Burada Zoro'nun zarar vermesinden bahsediyoruz. :hhh:
Bu öyle bir durum ki Zorocuları çoşturup tekrar Luffy'den daha güçlü muhabbetine girecekler olacaktır. :artiz:
Buradaki tek olay güç değil. Karakterlerim misyonu ile ilgili. Sanji kendi alanıyla önemli rol oynadı, Zoro'da kendi alanında olan bir şeyle rol oynayabilir.

Buradaki tek olay güç değil. Karakterlerim misyonu ile ilgili. Sanji kendi alanıyla önemli rol oynadı, Zoro'da kendi alanında olan bir şeyle rol oynayabilir.
Yani daha önce ki yorumlarda dediğim gibi. Aynı arc içinde sağ kol boss ile dövüşürken sol kolun boss un adamını almasını doğru bulamadım. Oda, bilir. :oops:
Ha Sanji madem dövüşçü değil o zaman sol kol olmasını da doğru bulamadım. :oops:

Ryuuma, Shusui ile bir ejderi öldürmüş, Oden de Enma ile Kaido'yu biçmiş. Zoro'nun bu ikisinden birini belki de ikisini alması olası en azından savaş bitinceye kadar.

Kılıçların kaderinde ejderha kesme var ve Zoro da Ryuuma'nın izinden gidiyor.

Galiba Kaido ile yapılacak savaşı Luffy tek başına yapmayacak.

Ryuuma, Shusui ile bir ejderi öldürmüş, Oden de Enma ile Kaido'yu biçmiş. Zoro'nun bu ikisinden birini belki de ikisini alması olası en azından savaş bitinceye kadar.

Kılıçların kaderinde ejderha kesme var ve Zoro da Ryuuma'nın izinden gidiyor.

Galiba Kaido ile yapılacak savaşı Luffy tek başına yapmayacak.
Tek başına yapamaz zaten luffy henüz o kadar güçlü degıl kaido'yu grup halinde öpecekler. Kaido dan sonraki yonko arcında muhtemelen teach olur luffy tek öper.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık