Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kinemon -un anlattıkları kaido-nun wano işgalini düşününce kaido ile oden karşılaşmamış gibi duruyor o yarayı oden yapmamış olabilir wano-dan önce karşılaşmış olsalar o zaman açmış olsa o yarayı hyori nerden bilecek oden hyori-ye kızım kaido diye kimsenin öldüremediği herifi ben deştim haberin olsun demez herhalde bence o yarayı denjiro açtı yani kyoshiro hyori -de kılıcın olayını bu şekilde öğrenmiştir çok önceden o yarayı açanın denjiro olduğunu düşünüyordum haklı çıkacam gibi duruyor
O yara odenin eseri denmiyor kılıç o yarayı açtı deniyor

Mantık bile yok ortada. :D Kaido'yu çizmiş. Ee? Sonuç? Çorba olmuş sonra xd Tamam adam güçlüymüş anladık da cılkını çıkarmanın manası yok.

@TheSlashOfMihawk
Çok yanlış sulardasın. Arc sonunda Kaido'ya yara veren birkaç kişi olacak. Hepsi de yonkou seviyesi olacak o zaman. Güzelmiş. Şimdiden Luffy'ye yonkou seviyesi diyebiliriz öyleyse. Hatta Oden'ın kılıçla kesik atarsa Zoro da yonkou olur kaşla göz arasında.
Tek de yememesi lazım. Bizimkiler tek yiyor. Oden tek yememiştir bence.

Kaido'ya girmeden önce power up alır muhtemelen.
Luffy komutan indirirdikten sonra nasıl yorgundu, Zoro şimdi kurukafa adasını basıp komutan indiricek ardından power up alıp kaidoya mı dalıcak. Yorgunluktan hiçbişey yapamaz bana göre.
Zoro enma ile zarar verebilir bence nasıl sanji özel tarifi ile bm’yi sırt üstü yatırdıysa zoro’da enma ile bir şeyler yapar. Zaten kılıç kaido’ya zarar verme amaçlı bir kılıç. Kaido’yu indirecek hali yok ya:D
Zoronun planı var:)

Thriller Bark kaptanı, sağ kolu,sol kolu kimse kalmadı. Hogback varsa vardir.

@Historia ne diyorsun? Begenin yeni gemisi Thriller Bark diyebilir miyiz kapak mevzuu doğru ise?

Zoro'da hangi kılıç kalacak acaba? Ryuma'nın kılıç kalmaz. O kılıç adamların ulusal hazinesi. Geri vermeye ikna ederler bence. Enma'yı bu arc kullansa bile; eğer Oden'in kılıcı ise Oğlu Momo'ya miras kalmalı. Bu durumda şu arc başında Luffy'nin kullandığı kılıç kalabilir. Çünkü adaya üç kılıçla gelip iki kılıçla ayrılacak hali yok. Kılıç koklayan yeşilay terör örgütü, siz ne düşünüyorsunuz?

Enma Nidai kitetsu çıkacak.O blacksmithçi boş yere saklamıyordu o kılıcı.Hyori ona emanet etmiştir.

Bence Zoro en iyi 12 kılıçtan 3leme yapmalı. Bu sebeple kesinlikle shodai kitetsuyu almalı. Enma 12 arasında ise shusui ile takasını kabul etmelidir. Kuinanın kılıcını ben pek sevmiyorum. Onu da ileride bence değiştirsin. Nidai ile sandai dövülsün shodai çıksın.

Wano sonu elimizde enma, shodai, wado olsun. Wadoyu da ustası ile tekrar bir yerde karşılaşıp ona geri versin ve ustasının elindeki muhtemel en iyi 12yi alsın falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık