Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952: Hiyori ve Kawamatsu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy o kadar şey yaptı, yırtındı. Mahkumlar Momonosuke geldi diye Luffy'yi sevmeye başladılar. :(
Bu samuraylar içten bir şekilde köleliği tercih eden özsaygısı olmayan insanlar. Efendi gördüler mi alınları yere değer bunların. Momo da meşru efendileri sayılır. Bu nedenle Luffy canlarını kurtarsa bile en fazla sağ ol derler ama Momo tükürse şükrederler. Momo derse ki Luffy'e köpek olun hemen havlamaya ulumaya başlarlar. Hepsi de köle gibi köle, takdir ediyorum onları.

Kaido, Shanks günlerce savaşır kazanan çıkmaz, Kaido - Big Mom, Big Mom - Korsanlar Kralı.... gibi. Luffy nin dövüşü 1 gün sürecek. Gelişmeler 1 yıl geçsede.
Luffy nin artık eğitime başlaması gerekir, Zoro nunda. İnşallah Oda son savaşta ani bir power almaz inşallah

Kaido, Shanks günlerce savaşır kazanan çıkmaz, Kaido - Big Mom, Big Mom - Korsanlar Kralı.... gibi. Luffy nin dövüşü 1 gün sürecek. Gelişmeler 1 yıl geçsede.
Luffy nin artık eğitime başlaması gerekir, Zoro nunda. İnşallah Oda son savaşta ani bir power almaz inşallah
Bu arc'ın sonunda Luffy, Yonkou olarak anılmaya başlayacak gibi duruyor. Bu yüzden arc sonunda Yonkou'ya çok yakın güçte biri olacaktır diye tahmin ediyorum.

Bu arc'ın sonunda Luffy, Yonkou olarak anılmaya başlayacak gibi duruyor. Bu yüzden arc sonunda Yonkou'ya çok yakın güçte biri olacaktır diye tahmin ediyorum.
Luffy Kaido yu devirirse Shanks i geride bıraktığı nın kanıtıdır. 2 rakibi kalır. Bir Karasakal. İkinci doktorun yarattığı

Luffy Kaido yu devirirse Shanks i geride bıraktığı nın kanıtıdır. 2 rakibi kalır. Bir Karasakal. İkinci doktorun yarattığı
Kaido'yu tek başına devirirse öyle olabilir ama bu dövüşte tek başına bitiremez gibi duruyor Kaido'nun işini. Ama öyle çok büyük bir handikap alacağını da düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık