Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün çevirisi bölümün ingilizcesinden önce geldi, ender rastlanan bir durum bu!!! Bölüme gelirsek bölüm gayet güzeldi. Kid ahmaklığının bedelini ödedi sadece, kiminle ittifak yaptığına dikkat etmezsen böyle rezil rüsva olursun işte. Kid'in intikam için geri döneceğini düşünüyorum. Lakin bu intikamını Kaido'dan ziyade Basill Hawkins ve Scaratcmend Apoo'dan çıkarak. Zoro, Hazan Suyu'nu istiyor ama artık Zoro'nun en üstün 12 kılıçtan birine ya da üçüne sahip olması lazım. Hazan Suyu iyidir hoştur ama bananeaa. Zoro'ya gelecek olan power up bu üstün kılıçlar olabilir.

Dediğim gibi dayağını yemiş işte. Gerçi niye bu kadar az insan merak ediyor tabi. Kafasındaki kan sanki küçük bir çizik sadece. Hawkins elindeki o kadar kozla anca bu kadar mı dövebildi bunu? :fool:
Yoksa X-Drake elinden aldı da bu yüzden mi "Tuhaf davranıyorsun" dedi Hawkins?
Sanji muhtemelen Toko ile kaçtı da başkenti bırakmış Law'a odaklanmış herkes. Bütün tayfa oradaydı, onları bırakıp Law'dan tayfa hakkında bilgi mi toplamaya niyetliler?

La Oda, özel olarak uğraşıyor musun bu kadar saçma şekilde işlemek için hikayeyi?

Tamam anladık Law'u yakalatman lazımdı da. Bu nedir la? :oleyo2:
Az daha uğraşsan denizcilere teslim olmuş Roger volume 2 çizecen?
(Hawkins de Garp oluyor zannımca:hhh:)

En son gördüğümüzde Hawkins'in vudu bebeklerini kalp korsanlarına bağladığını öğrenmiştik. Law bunu öğrendiğinde cidden çok gergin ve hatta biraz da tedirgin bir surat ifadesine bürünmüştü.
Bir de şimdi bakıyoruz kendisine. Elinde bir çekirdeği eksik. :hhh:
Hawkins denyosu hasır şapkalarla bağlantısı var diye Law'ı yakalamış. Git Nami'yi Usopp'u yakala. İşin daha kolay olurdu. :hhh:

Dediğin gibi hasır şapkaların neredeyse hepsi orada bunlar Law odaklı. :hhh: Bu Law'ın olayı tescillendi. Luffy'si Zoro'su Sanji'si ninjası samurayı karışmaz. En fazla Drake karışır oda anlaşmalılarsa. :D Law, Hawkins'i hallettiği vakit bir nevi Kid'in işini de görmüş olacak. :D

Law'ın kendinden emin halinden ne çıkacak merak ediyorum ben. Hawkins vol Enel bilmem kaça bürünür. :hhh:

Yani idare eder.
İntikam alacağına film izler gibi izleyeceğine neden kurtarmaya tenezzül etmedin diye sorarlar.Safi rüzgar,artistlik bu yeşil.

Law’ın olduğu her bölüm güzeldir. Adam karizma. Kesin bir planı var o sinsi bakışlar hayra alamet değil kaldı ki Law gibi bi üstad, Dof’un elinden kaçmışken Hawkins ve Drake balonlarına yakalanma sebebi de beni destekliyor. Nasıl bir plana sahip acaba.

son sayfa çok garipti hawkins drake'e tuhaf davranıyorsun falan diyor oda'nın bunu boşuna yazdığını düşünmüyorum altından birşeyler çıkacak
Ya drake sanjiyle konuştu ve bizim tarafa geçti
yada sanjiye yenildi ve şu anda sanji görünmez şekilde drake'i kontrol ediyor

Drake bizden. Bence her novada isyan ruhu var ama bakalım.

Zoro dövüşmeden halletmeli işini. Herkes maximum gücünde olmalı o gün, hem düşman hem bizimkiler.

Ashura kolay ikna oldu dendiği gibi. Hayır Raizo'ya hep yaşlıydın diyorsun Momonosuke'yi gördün lan. :/

Sanji'yi gösterip araya girer umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık