Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
22. yıldönümü için Dr. Stone'nun yazarı Mihawk vs Zoro'yu kendi sanat stili ile yeniden çiziyor.

Geçen sene Sanji için başka bir mangaka çizmiş 21. yıldönümü için. Bu sene de bu.

9 gün kaldi dediginden beri 16 bölüm geçti bu arada. Yani 1 gün = 16 bölüm gibi :/
Zoro vs Mihawk canon değil o zaman.Yani çokta şeetmeye gerek yok gibi.

Hadi ya.:/ Gerçi şaşırtmadı Oda.Bıraktığım iyi olmuş ya.Eminim o kadar beklenen Wano'nun bile %70'i boş,saçma sapan sahnelerle doludur.

Zoro vs Mihawk canon değil o zaman.Yani çokta şeetmeye gerek yok gibi.

Hadi ya.:/ Gerçi şaşırtmadı Oda.Bıraktığım iyi olmuş ya.Eminim o kadar beklenen Wano'nun bile %70'i boş saçma sapan sahnelerle doludur.
Her yer boş değil aslında. Çok offpanel var. Gereksiz sahneleri gösterip, gereklisini göstermiyor. Çok önemli kilit yerler var, bir açılsa :gamyon:

Canon 2 bölümü yeniden çizecek aslında :p Canon değil diyebiliriz tabii. Çizimleri çok iyidir bu arada. :D

zaman atlamsı olur hehalde her günü 10-20 bölüm cizmez umarım.
Yani şöyle bakmak lazım. Bu adam 9 dan 8 e toplamda beş ayda falan indi. Bu işin son bir günü son bilmem kaç saati son bilmem kaç dakikası ve son işte başlıyoru var. Bence savaş seneye bu zamanlar bile başlamamış olur. Allah bilir daha ne dramalar görünecek hazırlayın mendilleri

Her yer boş değil aslında. Çok offpanel var. Gereksiz sahneleri gösterip, gereklisini göstermiyor. Çok önemli kilit yerler var, bir açılsa :gamyon:

Canon 2 bölümü yeniden çizecek aslında :p Canon değil diyebiliriz tabii. Çizimleri çok iyidir bu arada. :D
İşte o gereksiz sahneler direk boş oluyor bana göre.:/ 20 chapter da anlatılabilecek şeyi 50 chapter da anlatıyor adam.Ha seven illaki vardır da bana göre değil.

Manga okumak eskisi kadar sarmıyor beni ya.Seride önemli bir gelişme var mı diye spoyu okuyup çıkıyorum sadece.:D

ilk geldiklerinde 14 gün vardı demi 40 bölüm oldu 6 gün gecmiş.
Son 2 gün çok yavaş geçti. 20 bölümü aşkındır 2 gün oldu. Diğer 3-4 gün ise 15 kadar bölüm sürmüştü. Bir 40 bölümde kalan günler sürebilir. :(

Üstelik daha festivali var bunun. :( O en az 70-80 sürer. Bir sürü vs olacak çünkü. Öyle böyle değil. Eğer gereksiz olayları azaltıp işleyebilirse en efsane arc bu olacak ama şu an Oda güven vermiyor. :(

Toplam 150 bölüm kadar sürer bu arc bence.

Son 2 gün çok yavaş geçti. 20 bölümü aşkındır 2 gün oldu. Diğer 3-4 gün ise 15 kadar bölüm sürmüştü. Bir 40 bölümde kalan günler sürebilir. :(

Üstelik daha festivali var bunun. :( O en az 70-80 sürer. Bir sürü vs olacak çünkü. Öyle böyle değil. Eğer gereksiz olayları azaltıp işleyebilirse en efsane arc bu olacak ama şu an Oda güven vermiyor. :(

Toplam 150 bölüm kadar sürer bu arc bence.
Böyle giderse 150 bölüm bile yetmez bence. Savaşın olduğu perde daha bir uzun olabilir ayrıca. Eski savaş zevklerini versin de yeter bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık