Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onna-bugeisha diye bir şey var galiba.

Zoro konusunda özellikle de kadın dediğin dolayı o ihtimal yükseliyor. Aslında pek bir önemi olan bir konu değil bence. Böyleymiş işte. Anlasa ne anlamasa ne.
Heh işte ondan. Tam hatırlamadığından diyemediydim.
Önemli değil de işte. Zoro'yu yüceltme çabaları. :artiz:
Hayır sanki adamın ne kadar kalın kafalı olduğu ve kılıç ustalığı konusundaki dışındaki konularda ne kadar zayıf olduğu bilinen bir gerçek değil. :artiz:

Sanji mi bu kardeşim, birine bakıp cinsiyetini çıkarsın?
Adam hakiden kadınların ruh halini çıkarıyor.

Heh işte ondan. Tam hatırlamadığından diyemediydim.
Önemli değil de işte. Zoro'yu yüceltme çabaları. :artiz:
Hayır sanki adamın ne kadar kalın kafalı olduğu ve kılıç ustalığı konusundaki dışındaki konularda ne kadar zayıf olduğu bilinen bir gerçek değil. :artiz:

Sanji mi bu kardeşim, birine bakıp cinsiyetini çıkarsın?
Adam hakiden kadınların ruh halini çıkarıyor.
Öyle öyle. Mühim olan ne hissettiği diye düşünüp onu kadın olarak kabul etmiş, helal olsun.

Şimdi Zoro anladı diyenler şıp diye anladı mı dedi ki yok öyle birşey.Anında anlamadı Zoro elbette biraz vakit geçirince çözmüş olayı.En başta kadın dediyse bu yüzdendir.Hem o sıra anladıysa bile ne yapacaktı yani foyasını ortaya çıkarıp büyük erkeksin mi diyecekti kendini tedavi eden kişiye.Gizliyor derken bile açık açık söylemek istemiyor ne olduğunu Kiku yanıbaşlarında.Zorlayan sensin şu anda.

Ben birşeyi zorlamadım.İmalı imalı bizden birşeyler gizliyor diyen bir Zoro var.İkincisi ne kadar güçlü olup olmadığına bakmaksızın kadınları ve çocukları koruyan bir Zoro var.Zora düştüklerinde bunu yapıyor.Bu arkadaş için kılını kıpırdatmıyor.Zoro'nun anlamış olduğunu buradan net çıkarabilirsin.
Zoro bile Kiku'nun kadın olduğundan o kadar emin ki Kiku eline kılıç aldığında şaşırıyor: http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/91/914/page/15

Hani bu adamlar kadınların güçlü olamaz denildiği bir ülkedeler ve Zoro da kadınların kılıçustası olamayacağı bir inanışta büyüdü.

Mangada açık olan sahneleri kendi lehinize yorumladıktan sonra bu tartışmanın sona gelmez valla. Ben saldım.

Yahu ilk bas baya Zoro anlıyor bunda bile ne var yahu? Bırakın anlasın abi hahaha. İlk Sumo’yu yollayıp sen büyük bir kadınsın muhabbeti yapıyor. Sonra şu adamlar Kiku’yu yanından alırken ve Kiku bunun arkasına geçince falan artık bak işine diyor çünkü anlıyor bir şeyleri. Zoro’nun yanından, Kiki’yı aldılarında Luffy, Zoro’ya bağırıyordu sonra gücü ortaya çıkıyor Luffy de anlıyor. Köpeğin üstünde giderken de Zoro; bir şeyler saklıyor diyor. Bizim de hoşumuza gitti bu bazı sapıklar gibi davranmaması. Ha anlamış ha anlamamış ama bence anladı reissssss :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık