Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kappaya şaşırsan sadece okuyucular oldu. Çöpler,başını alıcam diyen üçlü hariç, ve fil adam hiç normal karşılamıyor.
Gintama piece'e doğru evriliyor karakterler. Savaşlar da iyi çizilmeyecek demek bu bence. Sonuç olarak güçlü bir kappa, düzgün çizilememiş bir savaşın galibi olacak.

Sonunda koca dünyada tek bir adamın kapaklarını çizmeyi bırakıp hikayeye başladı.Keske Enel Frodo coby felan göreydik

Queen zehirli mehirli silahlar yapıyormuş, en azından Smoker'ın bahsettiği zehir kullanıyor olayı doğrulandı.

Kawamatsu beklendiği gibi Kappa, şirin bişey gibi, bahtı güzel olsun çok çekti :T

Wanolu mallar Yasu'nun ölümünün ne anlama geldiğini anlayamamış daha da içlerine kapanmışlarmış, la bi gidin.

Kiku da bi kısmın beklediği gibi erkek çıktı. Maskeli falan iyi duruyor.

Şu bölüm geçiş bölümü sıfatını bile kazanamıyor bence, sebebi de op evreninde geçen 2dklık süreyi bile doldurmayan bi zaman dilimini işlemesi.

Ha bi de müthiş ayrıntı babunuki miydi neydi onun karnındaki fil muz yiyor :T bu ne rahatlık.

Samuraylar arası eşcinsellik var diye biliyorum. Özellikle Usta-Ögrenci arasında sık yaşanan bir şey olduğunu okumuştum. Belki durumu biliyordur bu ayı. Kin'emon ile olan ilişkisi de bir nevi buna gönderme olabilir?
Oğlancılık olduğunu biliyorum da, o ayı ile Sanji olayı bence çakmadı. Kin'emon ise durumdan baya rahatsız gibiydi. Momo bile hiç yüz vermemişti buna.

Luffye yapılan zoroya yapılsaydı çöp oğlu çöp diye forum inliyordu. Ulan oda geçen bölümün son sayfasında deditirdiğin şeyi iki çöple engellettirdin. Luffyi durdurdular ya la bizde bu kaidoyu alavak diyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık