Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denjiro'nun bu saate kadar ortaya çıkmaması mümkün değil. Arc başlayalı 40 bölüm olmuş. Diğer 2 samuray çoktan gözükmüş ya da gözükmeden evvel ismi geçmiş, silüet olarak görülmüş vs. Bu sebeple Denjiro'nun Kyoshiro çıkma ihtimali %99.9'dur benim gözümde.
Koshiro olma ihtimali yok mu peki?
Kyo çok etiket duruyor. Muhtemelen Oda ters köşe yapmam gerekiyor deyip başka bir şey sunacak bize.

Adada olmayabilir mi acaba? Bir de Orochi ve Kaidou neden bunu barındırsınlar ki Denjiro ise?
Bençe herkez onu öldü sanıyor, ashura inu ve neko'ya onun mezarını gösterecek ama ölmedi muhetemelen hafızasını kaybetti bm'gibi adi filan herşeyi değişti yeni bir hayata başladı Orochi'nin yanında.
Tabi kimsenin onu tanımıyor olması bana tuhaf geliyor gerçekten de ölmüştür belki.

Bençe herkez onu öldü sanıyor, ashura inu ve neko'ya onun mezarını gösterecek ama ölmedi muhetemelen hafızasını kaybetti bm'gibi adi filan herşeyi değişti yeni bir hayata başladı Orochi'nin yanında.
Tabi kimsenin onu tanımıyor olması bana tuhaf geliyor gerçekten de ölmüştür belki.
  • Daimyoyu saçı olmadan tanimiyorlar.
  • Kinemonun eşi Daimyo oğlunu(potansiyel shogun Momo)tanımıyor.
  • Insanlar Hyogoroyu tanimiyor
  • Brook Komurasakinin Hiyori olduğunu anlamıyor
Kyoshiro ise saçını degistirmistir. Tanimiyorlardir. Çok takilmaya gerek yok. Mantık aramaya gerek yok hani

• Daimyoyu saçı olmadan tanimiyorlar.
  • Kinemonun eşi Daimyo oğlunu(potansiyel shogun Momo)tanımıyor.
  • Insanlar Hyogoroyu tanimiyor
  • Brook Komurasakinin Hiyori olduğunu anlamıyor
Kyoshiro ise saçını degistirmistir. Tanimiyorlardir. Çok takilmaya gerek yok. Mantık aramaya gerek yok hani
clark kent superman olayına döndü yanı olabilir. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık