Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence pek onunla alakalı değil. Onşarın o sahne ve grupla alakaları yok ki. Çok garip ve saçma kaçardı ilerleyen bölümlerde senaryonun akışına bağlı olarak bu gruba dahil olacaklardır ama daha o aşamada değiller bence.
Dediğin gibi olabilir ama Kidd, 9 Kından daha fazla etkide bulunacak bir seviyede değil. Sonradan dahil olsa da fazla değer verileceğini sanmıyorum. Eğer değer veriliyor olsaydı, son karede Luffy ile yan yana konulurdu.
Son karede yer almamaları onları önemsediği anlamına geliyor da olabilir. Sonuçta o karede yer alan herkes bir anda Luffy'nin yancısı oldu. Yancı muhabbeti şimdiden dönüyor. Kid ve Killer'in orada çizilmemesi bence daha iyi oldu.
Yancı olması şart değil, eşit bir şekilde yanında çizilebilirdi. Bölümler ilerledikçe süpernovalar iyice ikinci plana düşebilir. Seri sonunda da Yonkou beklentisi çok fazla olur bunlar için.

Dediğin gibi olabilir ama Kidd, 9 Kından daha fazla etkide bulunacak bir seviyede değil. Sonradan dahil olsa da fazla değer verileceğini sanmıyorum. Eğer değer veriliyor olsaydı, son karede Luffy ile yan yana konulurdu.
Benim burada değindiğim nokta güçten ziyade o grupla bağları yoksa dediğin gibi o seviyede olmayabilir. Bu şey gibi bir arkadaş ortamıyla alakası olmayan dışarıdan yabancı birinin o kare de olması misali.

O değilde Kawamatsu'yu amiral yaptınız mı? :/

Gerçi tipten kaybediyor değil mi? ODA'dan düzgün tip bekleyen var mı hala?
Ben Mink bekliyordum, fok balığı tarzında ama kuşta iyidir.
Kuş derken? :D
Kawamatsuyu nasil kuşa benzetiyorsunuz anlamadım :)
Kappa japonların efsanevi masal karakteridir. Derelerde yaşayan kaplumbağa ve insanımsı birşey. Salatalığı çok seven bir yaratıktır. Oda kesinlikle ileride onun muhabbetini yapar. Muhtemelen sırtında kaplumbağa kabuğu gibi birşeyde vardır.
Şu anda wano da gördüğümüz herşey japon kültüründen bir parça yansıtıyor. Wanoya girerken tamamen figür gibi gözüken ahtapot bile bir çok japon folklörünü yansıtıyordu.
Kaplumbağa kabuğu nereden çıktı? O da mı var mitolojide?

Yalnız Bege korsanları bedava gemiye iyi kondu. Serisinin 25. gemisi, sağlam gemi. Eğer Perespero gemimizi geri verin demezse seri sonunu görürler bu gemiyle. Bence geri istemez. Hem kardeşi hem yeğeni var o gemide. Hediyem olsun der hatta. Bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık