Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşünmek? :D Bunlar manyak. Ben hatta ödülleri bu manyakliklari ile bagdastiriyorum. Kaido dışında kimseden de korkmuyorlarmis zatii. Jack de amirallere dalmisti böyle manyak gibi.
O-şirukoları düşünüyor. Arenada Luffy'i izlerken çıkarımlarda bulunuyordu. Düşünme yeteneği var ama duygusal biri olduğu için gaza gelip aniden saldırdı. Ama şimdi sakin kafa ile fikir adamlığını konuşturarak orayı herkese dar edebilir.

Bu konuda çok güzel bir Robin örneği var. Şimdiki Robin saf melek kıvamında olabilir ama ilk Robin ikiyüzlülükte ve sinsilikte markaydı. Fanatikler her şeyi aklamaya çalışır ama ilk Robin'in savunulacak tarafı yok. Milyonlarca insanın hayatının karardığı bir komplonun baş aktörlerinden biriydi. Op gibi çocuksu havada geçen bir manga okuduğumuz için çok göze batmıyor ama Alabasta'da olanlar epey kötü şeylerdi. Üstelik Robin zorlanmış falan da değildi. Kendi isteği ile sırf kitabe okumak için yaptı her şeyi. Ama daha sonra değişim geçirerek günümüzdeki waifu fanservis haline dönüştü. Caribou da değişebilir.
Caribou ya karşı sempatini anlıyorum ama Robin in durumu çok farklı ...Robin hükümet hatta halk tarafından ihanete uğramış yaşamak için kötülerle ittifak yapmak zorunda kalmış biri.O olmasa Luffy çölün dibinde mezarsız yatıyordu.
Caribonun durumu yalnızca Crocodile benziyor.Luffyi neredeyse öldürecekken yenilip MF de bir şekilde Luufy i
le aynı tarafta hatta onun hayatını bile kurtarmış biri.Gerçi hapishanede Luffy onu kurtarmıştı.Eşitlemiş oldular.
Özetle Caribou ve Croconun saf kötülük tarafı kesinlikle var ancak Robin in öyle bir şeyi yok.

O-şirukoları düşünüyor. Arenada Luffy'i izlerken çıkarımlarda bulunuyordu. Düşünme yeteneği var ama duygusal biri olduğu için gaza gelip aniden saldırdı. Ama şimdi sakin kafa ile fikir adamlığını konuşturarak orayı herkese dar edebilir.
Yonko karşısında sen benim kim olduğumu biliyor musun diyor. Artize bak. Kaido'nun Shanksin bile öyle demeye yetkisi yok ayni statü çünkü.

Fazla ego, kibir ve gerzeklik, deli cesareti bunlara manyak ödül olarak döndü .sayko herifler bunlar. Düşünme yetisi %1. Şu an Luffy'e dalmayi düşünüyordur

Quenn şu an şiruko düşünüyor. Korkan ya da ayağa kalkamayacak kada kötü durumda olan bir adam yemek mi düşünür. Ama artık hedefi Linlin değil, Luffy olacak çünkü şiruko'yu yiyen Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık