Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou'ya kanımın ısınacağını biliyordum. Bu serideki kötüler sonradan çok seviliyor nedense. Oda büyük mangaka cidden :D

Caribou Vasatın Vasatıdır. Pekoms'un tek yumruğuyla ölerek Op tarihine geçmesi gerekirdi ve bu olay herkesin dilinde dolaşmasi gerekirdi.

Gözlemlediğim kadarıyla Caribou'ya karşı genel bir çekememezlik var. Sanırım karakterin gerçekçi tasarımı karaketerin okuyucuya yakın hissettirmesine ve akabinde bunu inkar inkar için karaktere karşı cephe alınmasına neden oluyor.

Gözlemlediğim kadarıyla Caribou'ya karşı genel bir çekememezlik var. Sanırım karakterin gerçekçi tasarımı karaketerin okuyucuya yakın hissettirmesine ve akabinde bunu inkar inkar için karaktere karşı cephe alınmasına neden oluyor.
Yok yav caribu ilk gosterildiğinde çıkarcı, yılışık bir saf kötü olarak gösterildi. Bu tarz karakterlerin sonradan aa aslinda iyiymiş olayı seriyi gerçekçilikten uzaklaştırıyor. Şahsen ben bu yüzden istemem tayfaya katilmasini. Gerçi tayfa da tam melek birliği oldu. Karakteri bozulmadan katılsa ne kadar itici de olsa kabullenebilirim. Eğlenceli de olabilir hatta fikir değiştirdim. Gelsin:flaugh:

Yok yav caribu ilk gosterildiğinde çıkarcı, yılışık bir saf kötü olarak gösterildi. Bu tarz karakterlerin sonradan aa aslinda iyiymiş olayı seriyi gerçekçilikten uzaklaştırıyor. Şahsen ben bu yüzden istemem tayfaya katilmasini. Gerçi tayfa da tam melek birliği oldu. Karakteri bozulmadan katılsa ne kadar itici de olsa kabullenebilirim. Eğlenceli de olabilir hatta fikir değiştirdim. Gelsin:flaugh:
Belki de Luffy'den kaynaklıdır bu yorumlar. Adam kiminle karşılaşsa çoğu sonradan iyi oluyor veya öyle görünüyor. Adamın nasıl bir ruh gücü varsa kendine çekiyor herkesi. Böyle sonradan iyi olan veya iyi gibi görünen karakterleri gördükçe aklıma Mihawk'ın Luffy hakkındaki yorumları geliyor. Boşa söylenmedi o sözler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık