Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

945: Oshiruko Kini! Luffy Umutsuz Bir Durumda!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangasında Queen BM'nin kafasına çarpmıyor muydu? Bunda BM yakalayıp fırlatmış. Başka bölümle de karıştırıyor olabilirim.

Mangasında Queen BM'nin kafasına çarpmıyor muydu? Bunda BM yakalayıp fırlatmış. Başka bölümle de karıştırıyor olabilirim.
Toei senaristleri Oda gibi baştan savma iş yapmıyorlar. Adım adım, özenli bir şekilde bizlere güzelce açıklayarak ilerliyorlar. O dediğini gelecek bölüm yaparlar. Şimdi giriş yaptılar ve gelecek bölüme kadar gelişme kısmını tamamlayıp sonuca ulaşacaklar.

Anime akıyor, aman nazar değmesin.

Toei senaristleri Oda gibi baştan savma iş yapmıyorlar. Adım adım, özenli bir şekilde bizlere güzelce açıklayarak ilerliyorlar. O dediğini gelecek bölüm yaparlar. Şimdi giriş yaptılar ve gelecek bölüme kadar gelişme kısmını tamamlayıp sonuca ulaşacaklar.

Çok iyiye bastım oyumu zaten. Akıyor anime.

Toei Senaristleri > Oda yani?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık