Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoroyu indiremiyor. Zoro aç olduğu için bayılıyor. Kaç kere manga sayfası atmak lazım anlaman için? Zoro yara sonrası iplemiyor bile tek atıp geçiyor. Gyu ile dövüşmek üzere dönüyor bir anda karnı guruldayıp bayılıyor. Bunu mangada görüyoruz. Bu sayfaları neden yok sayıyorsun? Çünkü işine gelmiyor. Tek dediğin Zoronun killere attığı gibi atılır. Darbeyi yer ve bayılırsın.
Kendi kendine bayılacakmış zaten yani? :oleyo2:

Kuma'nın sinirinden sağ çıkmış ayakta dikilen bayılmayan adam o esnada karnı tokmuydu?? Ki öncesinde de hasarlıydı. Oda saçmaladı deseniz daha mantıklı gelecek bana ama bu tarz argümanlar varken açlığa bağlanmasını garipsiyorum .

Tek geliyor, bir bandanaya bakarda.. Bu Luffy ne yapmaktadır? Nereye varmak istemektedir. Kid kaçtı ve bunun üstüne tekrar yakalandı bu ne yapıyor? :artiz:
Luffy, tayfasının rezilliğini unutmaya çalışıp önüne bakmaya çalışmaktadır. Bu hayırsızlardan bir halt olmaz diyerek kendi gücüne güç katmaya çalışmaktadır. Kid ise kaderin cilvesinden dolayı kafayı yememeye çalışmaktadır.

Ya oda oyle çizmiş ,sen de kardeşim ne desinler istiyorsun. Bir bakarsin adamın canı ister Kaido'ya tek atar. Bir bakarsan şu duruma dusuruverir.
Kuma'nın sinirinden sağ çıkmış ayakta dikilen bayılmayan adam o esnada karnı tokmuydu?? Ki öncesinde de hasarlıydı. Oda saçmaladı deseniz daha mantıklı gelecek bana ama bu tarz argümanlar varken açlığa bağlanmasını garipsiyorum .[/QUOTE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık