Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nereden? :D

Law eşek değilse çıksın ortaya. :D O kadar atar yaptı. :d Kuzey Mavili dövüşünü istiyordum ben hem.

Bu arada biraz işi geyiğine vuralım Rs Suit Sanji= İki kılıçlı ve yaralı Zoro. : )
Aa bu az önce ojde okuduğum şey değil mi :S Neyse ben yatıcam zaten, okumiycam çıkınca da, haftaya bölüm yokmuş herhalde canım sıkkın :(

Ne yazsam bilemedim. Sanji'nin olaya dahil oluşuna mı sevinsem, yoksa 2-3 hafta önce Sanji oraya gelebilir denildiğinde yapılan yorumlara mı üzülsem, yoksa Zoro hakkında bu sahne için 100 tane beklenti yazanlara mı üzülsem bilemedim....:)

Vegapunk ve asıl meyvelerin ne olduğunun açıklanmasına az kaldı. Doffy flashbacki veriliyorsa sırlar açıklanmaya başlıyor demektir.

Zoro&Sanji sonunda bir araya geldi. Bakalım kavga çıkacak mı. Büyük heyecan.
Bu konuda iddia açılmalıydı.

Aa bu az önce ojde okuduğum şey değil mi :S Neyse ben yatıcam zaten, okumiycam çıkınca da, haftaya bölüm yokmuş herhalde canım sıkkın :(
Bilmem : ) Haftaya bölümün olması gerekiyor. 4 Sayı boyunca ara olmayacaktı.

Ne yazsam bilemedim. Sanji'nin olaya dahil oluşuna mı sevinsem, yoksa 2-3 hafta önce Sanji oraya gelebilir denildiğinde yapılan yorumlara mı üzülsem, yoksa Zoro hakkında bu sahne için 100 tane beklenti yazanlara mı üzülsem bilemedim....:)
Üzülmene gerek yok. Sonuçta herkes beklentiye giriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık