Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaibeli konuşmayalım lütfen. Kadın götdüğü için mi yoksa çıplak kadın gördüğü için mi bayıldı bilmiyoruz.

Bir diğer olasılık daha var ama Oda'nın yapacağı bir şey olduğunu düşünmediğimden onu hiç konuşmuyorum.
Ne farkeder? :S Zaafı var demek ki. Oraya giren kalburüstü her karakter bayılmazdı. Demek ki bir zaaf söz konusu.

BÖLÜMÜ ŞİMDİ OKUDUM VE GAZ DOLUYUM :D :D :D ALLAH RIZASI İÇİN BİRİSİ BANA SON SAYFADAN AVATAR YAPSIN

Orochi Zoro'nun yeşil kafasını tanıyıp ailesinin ölümünden bahsedecek kardeşlerim... Mezar başında boşuna içmiyor adam, efkârdan...

Bilemiycem orasını. :fool:

Hani Oda düzgün bir adam olsa "Hamamın aşırı sıcak havası X-Drake'i bayılttı" gibi şeyler söylerdim de adam karakterlerine gag özellik katmayı seven biri. X-Drake'te varsa Hawkins'te niye böyle çılgın özellikler olmasın. :oleyo:
Aseksüel olduğunu düşünmüyorum. Hawkins'te görmüş geçimiş, bazı şeylere doymuş bir insanın kişiliği var sanki.

Drake tartışılmaz bile :D

Son düzenleme:
Orochi Zoro'nun yeşil kafasını tanıyıp ailesinin ölümünden bahsedecek kardeşlerim... Mezar başında boşuna içmiyor adam, efkârdan...
zehahaaha aşırı zekice.
9 kından, zoro'nun sensei'nde de olan kılıç amblemli (amblem dedim, çok deyince de kelimede anlam yamuşması oldu bende) yauşuklu, zoro'yu tanır mı? ya da zoro onu tanır(amblemi tanır) ve olaylar olaylar olur mu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık