Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Zoro'nun bu sinirinin patlamasını önümüzdeki 3-5 bölümde görecek miyiz, yoksa araya başka şeyler girecek ve ertelenecek mi? Eğer hiçbir şey yapmadan konu kapanırsa, mangadan geçen bu duygu sönecek. Yazık olur.
Oda gazı verip ertelerse baya sövülecek, bunu göze alır mı dersen alabilir :D
Artik bir gösteri yapması gerekiyor , o kadar sinirli gösterdi bizim zoro'yu. Ordan orochi'yi sağ çıkartırlarsa Sanji ve Zoro'nun Wano'da bir islevi yok demektir.

Oda gazı verip ertelerse baya sövülecek, bunu göze alır mı dersen alabilir :D
Artik bir gösteri yapması gerekiyor , o kadar sinirli gösterdi bizim zoro'yu. Ordan orochi'yi sağ çıkartırlarsa Sanji ve Zoro'nun Wano'da bir islevi yok demektir.
Yani eğer bir şey yapmayacaklarsa bu kadar duygu vermenin bir anlamı yok. Orochi inmese bile bir aksiyon olması çok iyi olur. Tepkilerini görelim yani.

Yani eğer bir şey yapmayacaklarsa bu kadar duygu vermenin bir anlamı yok. Orochi inmese bile bir aksiyon olması çok iyi olur. Tepkilerini görelim yani.
Halk varken vs atamazlar ki ama ya. Tekniklerini kullanmak halka zarar verebilir. Orochi, Drake veya Hawkins bilerek halka yönelebilir. Hiyori, Toko ve halktan uzak bir yerde olmalı dövüşmeleri.

Halk varken vs atamazlar ki ama ya. Tekniklerini kullanmak halka zarar verebilir. Orochi, Drake veya Hawkins bilerek halka yönelebilir. Hiyori, Toko ve halktan uzak bir yerde olmalı dövüşmeleri.
Tek seferlik bir saldırıya bile razıyım ya. Veya Orochi/Drake/Hawkins falan bizimkilere saldırsın, bizimkiler de o siniri yansıtacak şekilde karşılık versinler. Bir şeyler olsun yani. Hiçbir şey olmadan kapanmamalı şu sahne.

Tek seferlik bir saldırıya bile razıyım ya. Veya Orochi/Drake/Hawkins falan bizimkilere saldırsın, bizimkiler de o siniri yansıtacak şekilde karşılık versinler. Bir şeyler olsun yani. Hiçbir şey olmadan kapanmamalı şu sahne.
Onların rahat dövüşebilmesi için Namiler halkı dağıtabilir. Hiyori ve Toko'yu da alıp giderler. Toko'nun gittiğini gören Orochi hamle yapayım derken önünü Zoro keser vesaire bu şekilde olabilir belki.

Beyazsakal'ın ölümünden sonra Wano'ya dönmüş olabilir mi diyorsun? Ben Marco'nun yanındadır hâlâ diye düşünüyorum.

Not: Karakteri pek tanımayanlar için belirteyim, kendisi daha önce Wanolu olduğu açıklanmış bir karakter
Marco tektir. Onun yanında olsa neko ordayken görünürdü. Zaten dağıldı hepsi bir yere dendi. Kim nerde belli değil kafalarına göre.

Onların rahat dövüşebilmesi için Namiler halkı dağıtabilir. Hiyori ve Toko'yu da alıp giderler. Toko'nun gittiğini gören Orochi hamle yapayım derken önünü Zoro keser vesaire bu şekilde olabilir belki.
Smoker'in daha önce verdiği spoilere göre
hala Zoro-Jack karşılaşması olası. Hatta; ''idamın dönüş yolunda olabilir,'' demişti. Onu da bekliyorum bakalım. Belli olur birkaç bölüme kadar.
Onun dışında dediğin gibi de olabilir. Bir şeyler olsun artık.

Smoker'in daha önce verdiği spoilere göre
hala Zoro-Jack karşılaşması olası. Hatta; ''idamın dönüş yolunda olabilir,'' demişti. Onu da bekliyorum bakalım. Belli olur birkaç bölüme kadar.
Onun dışında dediğin gibi de olabilir. Bir şeyler olsun artık.
Orochi ile savaşması da engellenebilir. Verdiği spoiler da ki gibi şahıs gelse bunun için önce beni geçmen gerekir diyebilir. Aynı şeyi Drake/Hawkisn te diyebilir. Sonuçta Orochi önemli kişilik olarak biliniyor bunu bozmamak adına koruyabilirler.

Orochi ile savaşması da engellenebilir. Verdiği spoiler da ki gibi şahıs gelse bunun için önce beni geçmen gerekir diyebilir. Aynı şeyi Drake/Hawkisn te diyebilir. Sonuçta Orochi önemli kişilik olarak biliniyor bunu bozmamak adına koruyabilirler.
Aynen, Orochi muazzam bir kukla. Kaido ondan memnun olduğu sürece koruyacaklardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık