Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence yeterince büyük adamlar. Hawkins, Drake ve diğerleri aşar bizimkileri. Duygusal zemine daha vakit çok. Festival günü sorar bizimkiler.
X-Drake ve Hawkins'in çok güçlü olduğuna itirazım yok. Belki bizimkilerle aynı ya bir tık falan üstüdürler. Ya da bilemiyorum artık.
Başka zaman olsa sana itiraz etmezdim ama bu kadar altyapı kaçmak için olamaz bence.

Farkeden oldu mu bilmiyorum ama Oda bu bölüm sanji ve zoro için hep benzer sahneler çizmiş.
İkisi baya sinirlenmiş.

X-Drake ve Hawkins'in çok güçlü olduğuna itirazım yok. Belki bizimkilerle aynı ya bir tık falan üstüdürler. Ya da bilemiyorum artık.
Başka zaman olsa sana itiraz etmezdim ama bu kadar altyapı kaçmak için olamaz bence.
Boşa gitmez bence o. Ama yakında olacağını düşünüyorum.
Farkeden oldu mu bilmiyorum ama Oda bu bölüm sanji ve zoro için hep benzer sahneler çizmiş.
İkisi baya sinirlenmiş.

Benim çekmişti. Zoro ve Sanji buluşmasının zeminini iyi hazırlamış Oda. Toko kısmı da cabası.

Orochi o kadar güçlü mü? Ben mi kaçırdım sadece lider değil mi?
Orochi çift kılıç ustası ve gayet güçlü bir meyvesi var. Ayrıca gayet de zeki. Tipinden dolayı bize aptal korkak ve güçsüz gibi geliyor. Tamamen Mandela etkisi. Adamın karizmatik bir tipi olsa ve şu yaptıklarını yapsa hepimiz kingden daha güçlü derdik.

Orochi çift kılıç ustası ve gayet güçlü bir meyvesi var. Ayrıca gayet de zeki. Tipinden dolayı bize aptal korkak ve güçsüz gibi geliyor. Tamamen Mandela etkisi. Adamın karizmatik bir tipi olsa ve şu yaptıklarını yapsa hepimiz kingden daha güçlü derdik.
Adam 2 kılıç diye derslerde anlatıyorlar. Palavra muhtemelen o. Elinnde sürekli tüfekle geziyor, nasıl kılıç ustasıymış o.

Bi halt olmaz ondan. Tam bir hayal kırıklığı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık