Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
944 çok önemli. Ya Law ölecek ve Zoroyu ölümsüz yapacak. Ya Zoro ölecek ve diriltilecek. Ya da Zoro birisini tekleyecek. Böylece kaidonun luffyi teklemesinin intikamını da bizim taraftan birisi tekleyerek almış olacak. Luffy zaten teklemekten aciz biri. Anca eziklere vursun.
Umudum o yönde 944. Bölümden sonra uzun bir süre okumayacam

Acaba 944. sayı sıradan bir sayı olsa önemli bir olay olmasa; istedikleri, tahmin ettikleri olmadığı için Oda'ya saydırır mı insanlar :D

Acaba 944. sayı sıradan bir sayı olsa önemli bir olay olmasa; istedikleri, tahmin ettikleri olmadığı için Oda'ya saydırır mı insanlar :D
Ben rahat durmam herhalde.
Haftalardır Zoro'nun hiçbir şey yapmamasını izliyoruz. Önümüzdeki hafta bir şey yapmaya niyetlenir belki emin değilim. Ama sonraki bir bölüm daha bir şey yapmazsa...
Off ki ne off...:artiz:

Zaten o bölüm sonrasında ortaya çıkabilecek durumlar belli. Ya Oda'ya sövecekler ya Oda'ya sövecekler ya da Oda'ya sövecekler. :oleyo2:

Bir ihtimal yaşananlar ile 944 muhabbetine sebep olan kapak arasında farklı bağlar kurulmaya çalışırlar.

Son ihtimalse ODA DAHİ ADAM, KRAL YA.

Az kaldı. Haftaya cuma 944. :rolleyes:
Bir ölüm olacağını sanmıyorum ben.

Zoro ile ilgiliyse en fazla hayalleri ölür. Mihawk bir şekilde yenilmiş olabilir.

Onun dışında 2 tane yonkou adasında, Yonkouları sinirlendirip sonrasında keyif çatan tayfa 1 bölümde mi gerçekle yüzleşecek. Gülesim geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık