Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfası için tetikte olduğu belli. Kendisi için en uygun zamanı bekleyecektir. Düşünüyorum da en rahat karışıklık çıkarsa kaçırabilir. Aksi şekilde kendileri de tehlikeye girer. Sessiz sedasız hal olmamasından yana gönlüm. Sırf bu yüzden Hawkins adamlarıyla peşine düşer diye düşünüyorum.
Hawkins ve Drakein neler yapacağı ve hangi safta duracaklar oda önmli.
Law bekliyor akıllı adam en uygun an şimdi mi önmli olan o

Komurasaki'ye de öldü dedik. Hatta o kesişten sonra mümkünatı yok yaşayamaz demiştim. Yaşadı. Bilmiyorum, belki de Yasu'nun gerçekten ölmesi gerekiyordur, bunun için beklemeli.
O ölüm ile burada verilen mesaj aynı değil. Burayı dramatik yapan ölüm
Şu sayfada orta panele bak bakalım.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/94/942/page/13

Elinde o kağıtları tutan samurayların yüz ifadeleri seni sallamıyoruz Yasu mu diyor yoksa gözyaşları içinde ironik bir gülümsemeyle içlerinde isyan ateşi mi yanmaya başlıyor ? Samurayların tek eksiği lider. Sen bu adamlara bir lider ver; bak bakalım Yasu'yu sallıyorlar mıymış sallamıyorlar mıymış :rolleyes:
Orochiyi sallamiyorlar dedim. :D Isyan ateşi ölüm ile verildi bence. Ölmez ise tamamen boş yapılan bir bölüm olacak

Hawkins ve Drakein neler yapacağı ve hangi safta duracaklar oda önmli.
Law bekliyor akıllı adam en uygun an şimdi mi önmli olan o
Drake bilmem de Hawkins bizden yana olacaksa ters olurum. Bu zamana kadar niye bizimkileri yakalama peşinde oldu diye sorarlar adama. Belki Bepoları yakalayan da yine kendisi. Tayfasını kullanarak Law'ı çekme fikri Hawkins'ten çıkmış olabilir.

Benceden öteye geçemiyoruz sen kendi dediğinden vazgeçmiyorsun bende kendi deiğimden geçemiyorum
Tamam da fikir kabul ettirme çabasında değiliz. Fikir farklılıkları olması normal. Sırf farklılar olması bunu ''saçma'' yapmıyor. Neyse, dediğin gibi olsun.

O ölüm ile burada verilen mesaj aynı değil. Burayı dramatik yapan ölüm

Orochiyi sallamiyorlar dedim. :D Isyan ateşi ölüm ile verildi bence. Ölmez ise tamamen boş yapılan bir bölüm olacak
Olası Orochi'nin ezilmesi ile bu ateş daha çok körüklenecek. ; )

He Orochi'yi kast ettiysen tamam.

O kadar konuşmadan sonra ölmezse dramatik bir espri anlayışı çıkacak ortaya. Ölmüş olmalı ama Oda olunca her şey mümkün. Bazen kabuslarımda Pedro'nun bile ayaklanıp geldiğini görüyorum :oleyo:

Olası Orochi'nin ezilmesi ile bu ateş daha çok körüklenecek. ; )
Fena ya. Çörekçi ile konuşuyorduk Shanksinkine bayılır mı diye. 2 kılıç stilinin silah kullanmakta başka bir şeyini göremedik . Cidden Orochi bos bir tip. O meyveyi onunla heba etti ya demiyorum bir şey.

Orochi sisirilmis balon çıkacak muhtemelen. Pedronun alabileceği kalibrede bile olabilir

He Orochi'yi kast ettiysen tamam.

O kadar konuşmadan sonra ölmezse dramatik bir espri anlayışı çıkacak ortaya. Ölmüş olmalı ama Oda olunca her şey mümkün. Bazen kabuslarımda Pedro'nun bile ayaklanıp geldiğini görüyorum :oleyo:
Bu bölümü mükemmel yapan 1 2 etmen var. Insanlar Lawun bunu bozmasına okeyler. Bu bölüm act 2'nin en iyi bölümü idi belki de. Yasunun ölmemesi bunu tamamen bozar

Fena ya. Çörekçi ile konuşuyorduk Shanksinkine bayılır mı diye. 2 kılıç stilinin silah kullanmakta başka bir şeyini göremedik . Cidden Orochi bos bir tip. O meyveyi onunla heba etti ya demiyorum bir şey.

Orochi sisirilmis balon çıkacak muhtemelen. Pedronun alabileceği kalibrede bile olabilir
2 Kılıç kullanıyor mu oda belli değil. Onunla Oden'i yendi diyorlar. :D Tamamen propaganda için yapmış. Adam kılıcın kınını atıyor, sürekli ateşli silah kullanıyor. Bir zahmet Zoro bu adamı rezil etsin. Tipi, karakteri her şeyi falso.

Yemin ediyorum Odeni de böyle saklaban gibi cizerse sorgulayacam artık. Saklaban bir shogun var. Kilicini çocuğa kullanan, lakin cp0'a silah, Yasuya silah.

Bombos bir tip. Kaidoya da helal olsun böyle mal bir adam bulduğu için. Joker gibi biri ile de ortak Orochi ile de. Kalite farkına var. Vizyonsuz herif
Biraz kafası çalışıyor aslında. Karakteri ise çok leş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık