Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hapishane girişi ne kadar güzelse, gelişen olaylar o kadar kalitesiz. Elleri kelepçeli mağrur mağrur yürüyen Luffy'den bu tekniği yapabilirsem Kaido'ya zarar verebilirim Luffy'e.
Ben de enayi gibi Papillon gibi bir kurgu, işleyiş, falan bekliyorum.
Katılıyorum. Luffy şu an sanki bir otelin spor salonundaymış gibi hizmet görüyor. Adam tutsak olarak değil tatile gelmiş gibi.

Katılıyorum. Luffy şu an sanki bir otelin spor salonundaymış gibi hizmet görüyor. Adam tutsak olarak değil tatile gelmiş gibi.
Queen kendine fazla güveniyor demek ki. Meyvesinden olsa gerek.

Biri demedi mi bu adam Kaido ile vs atti :d 1.5b ödülü var falan diye.

Queen kendine güveniyor. BM olmadan oradan çıkamaz gibi hatta diyelim. Tek seysi bu.

Bu haki tekniğini bilmek bir anda kral yapmıyor ki adamı? Sento da biliyor mesela, tokat manyağı olur Yeni Dünya'da gördüğümüz çoğu kişiye. One Piece'de güçler diğer shounenlerdeki gibi işlemiyor, kombinasyonlardan oluşuyor. Ben başıma şaringan götüme Hashirama geni takayım da milleti tokatlayayım yok. X gücü birini bir anda tanrılaştırmıyor.
Kombinasyon=Luffy .Bu arada madara'ya laf ettirmem :D

Bu Oda alem adam. Armadillo'ların vücutları bir tür zırh ile kaplıdır. Görünmez haki zırhı ile yeniliyor bu bölüm.:D Kaido'dya selam mı çakıyor.:D Onun da vücudu zırhla kaplı. Yenilmesine bu haki rol oynayacak diyor herhalde.

Queen kendine fazla güveniyor demek ki. Meyvesinden olsa gerek.

Biri demedi mi bu adam Kaido ile vs atti :d 1.5b ödülü var falan diye.

Queen kendine güveniyor. BM olmadan oradan çıkamaz gibi hatta diyelim. Tek seysi bu.
Bile bile güçlenmesini de isteyebilir, Kaido ölmek istediği için. Sadece daha sert işleyebilirdi Oda. Neyse, alıştığımız şeyler artık :D

Luffy, iyi ki hapishaneye girmiş yav. Ne güzel tatil yapıyor ve gelişiyor.

Hizmet ayağınıza geldi! Kaido ve onun mükemmel hapishanesine gelin. Size verdiğimiz eğitim şeklimizle daha da güçleneceksiniz! Klasik Oda hareketleri.

Neyse Luffy bu gücü deniyor ama bu güçle Kaido’nun zarar görmemesi alakalı olmamalı. Çünkü bu adam kaç kere idam edilmiş ama öldürülememiş. Bu güç, Amirallerde ve imparatorlar da olmalı. Muhtemelen zarar görmeme olayı ortadan kalktığın da Luffy bununla karşılık verecek. Çünkü diğer türlüsü çok saçma. O kadar anlat anlat sonra; “ Yaa Ray demişti, hmmm bak ben bununla zarar veririm buna” bu kadar kolay mıydı bu iş yani? Kaldı ki daha yeni öğrenecek Luffy nasıl bunu yüksek seviyelerde kullanacak? Bilemiyorum altan.

Amcaya gelince, helal olsun gerçekten güçlüymüş. Ama H.haki falan çıkmaz herhalde. Çünkü geldiği hale bak herif de irade falan kalmamıştı, Luffy buna yardım edene kadar. Ama yine de belli olmaz.

Ve Zoro reis kendini açıklamış güzel. 3 samuray bilmiyormuş falan. Kawamatsu zaten sadık. Diğer ikisini de Zoro getirecek sanırım.

O-Toko sırrımı bilen yakın arkadaşım he. Bak şu işe :D Küçücük gevşek bir çocuğa, neden sırrını söylüyorsun? Bu çocuk ile nasıl bu kadar yakın oldun? Kim bu velet? Oda sen var ya sennn.Hala inanmıyorum bu işe hahaha :D

Bu haki türünü tüm amiraller kullanabiliyordu sanırım. Muhtemelen tüm imparatorlar da kullanabiliyordur. Yani Kaido'nun ölümsüzlüğünün bununla alakası olduğunu sanmıyorum. Çok saçma olur o şekilde. O zaman; denizciler ve yonkou, öldürmek istediler ama öldüremediler, demeyeceksin.

Bölüm bu kadar değildir herhalde. Çok kısa bu şekilde. Belki bahsedilen flashback sahneleri falan vardır ekstradan.
Kaido'ya zarar vermekle öldürmek farklı şeyler olsa gerek. Aksi halde söylediğin gibi saçma olurdu. "Yenebilirsin ama öldüremezsin." mottosu geçerli sanırsam. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık