Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, kılıcı için lanetli dedi. Hatta en çok konuşulan 3 lanet Cavendish-Zoro-Law kılıçları.

Seride Mihawk ile beraber uzun kılıca sahip ikinci karakter olarak biliyorum, Law'ı. Başka da yok. Mihawk, kılıcı özel ise Kikoku'dan da çıkmalı bir şeyler, üstelik lanetli denmişse.

Kılıcının lanetinin aldığı isim şeytanın çığlığı/gözyaşı anlamına geliyor. Ve kılıç acıyı temsil ediyor. Law'ı sürekli acı ve ölümlerin olduğu bir ortamda gördük. Bu sayı da kalp korsanları ölüme yakın duruyorlar. Ölürler mi bilmiyorum Law'ın belki de onları böyle görüşü kılıcın gücünü de çıkartır ortaya. Biz sadece meyvesine tanık olduk, kılıcından da görsek bir şeyler fena olmazdı. :oleyo:
A doğru. Kılıcının lanetli olduğunu hap çıkarıyorum aklımdan.
Da o lanete dair hiçbir etki de yoktu aslında Law'da. Cavendish'e ikinci bir kişilik kazandıranın mesela ben o kılıç olduğunu düşünüyorum. Zoro'nun lanetlisinin zaten kişiliğini biliyoruz.
Law'un lanetli kılıcının sağladığı handikap ne ki acaba? Önümüzdeki bölüm görebiliriz senin dediğin gibi.

A doğru. Kılıcının lanetli olduğunu hap çıkarıyorum aklımdan.
Da o lanete dair hiçbir etki de yoktu aslında Law'da. Cavendish'e ikinci bir kişilik kazandıranın mesela ben o kılıç olduğunu düşünüyorum. Zoro'nun lanetlisinin zaten kişiliğini biliyoruz.
Law'un lanetli kılıcının sağladığı handikap ne ki acaba? Önümüzdeki bölüm görebiliriz senin dediğin gibi.
Belki ruhuyla alakalıdır. Law'ın bu kadar soğuk/karamsar görünümü onunla alakalıdır. Umarım görürüz ya beklentim lanetinden yana. Hani Oda duy sesimi lanetli demiş olma boşa. :flaugh:

Belki ruhuyla alakalıdır. Law'ın bu kadar soğuk/karamsar görünümü onunla alakalıdır. Umarım görürüz ya beklentim lanetinden yana. Hani Oda duy sesimi lanetli demiş olma boşa. :flaugh:
Kişiliğinin kılıçla alakası olduğunu düşünmüyorum. Bütün o yaşadıklarından sonra o ruh kendiğilinden o hale gelmiştir. Ki kendisi seride aklını yitirmemiş olduğuna şaştığım üç kişiden biridir.
Belki kılıcı o karamsarlığından besleniyordur. Handikaptan ziyade bir çeşit çekim vardır diyeceğim de, o da pek olmuyor.
Ama Oda o tayfayı o hale getirdiğine göre o lanetle ilgili bir şeyler planlıyor olabilir tabibu bölümdeki hiçlik umarım fırtına öncesi sessizlik olur.

Kişiliğinin kılıçla alakası olduğunu düşünmüyorum. Bütün o yaşadıklarından sonra o ruh kendiğilinden o hale gelmiştir. Ki kendisi seride aklını yitirmemiş olduğuna şaştığım üç kişiden biridir.
Belki kılıcı o karamsarlığından besleniyordur. Handikaptan ziyade bir çeşit çekim vardır diyeceğim de, o da pek olmuyor.
Ama Oda o tayfayı o hale getirdiğine göre o lanetle ilgili bir şeyler planlıyor olabilir tabibu bölümdeki hiçlik umarım fırtına öncesi sessizlik olur.
Law'a gelecek gücü belki de bu şekilde tamamlayacak. Aksi halde power alabileceği durumu yok.

Bepo'yu mink olarak aslında çok eleştirebiliriz. Ancak senaryo gereği yakalanmaları zaten Law için olduğundan Oda, tayfasının gücünü hiç önemsememiş. Law için yakalanmaları hatta dövülmeleri gerekiyordu. Bakalım nasıl yol izleyecek.

Güzel bir bölümdü.Quenn'nin,Luffy'nin seviyesinin kendisinden daha fazla olduğunu anlaması lazım.

Luffy kendini bu şekilde geliştirmesi sevindirici. Bi gün bile olmadan bu kadar güçlenen adamın tek yemesi tamamen mangakanın sıçmasıdır. Umarım böyle aptalca şeyler yapmaya devam etmez de seyir zevkimiz mahvolmaz.

Luffy kendini bu şekilde geliştirmesi sevindirici. Bi gün bile olmadan bu kadar güçlenen adamın tek yemesi tamamen mangakanın sıçmasıdır. Umarım böyle aptalca şeyler yapmaya devam etmez de seyir zevkimiz mahvolmaz.
Tek yemesini luffynin bariyer tipi haki kullanmamasına bağlayabilir.Birdahaki sefere aynı g4 kullanıp aynı saldırıdan tek yemeyecek , bariyer tipi kullanacağı için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık