Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada bepoyu dövdüklerine göre hain damgası kalkmıştır muhtemelen üstünden. Yalandan suçladım bende peluşu

Bu wanoda kac tane hapishane var 2 tane mi acaba yoksa baska yerlerde gorur muyuz
Şuan 2 tane var diye biliyorum birinde luffy diğerinde bepolar var benim bildiğim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu bariyer tipli haki türü olayı beni hiç memnun etmiyor. Sen bunu en basit zırh tipi haki olarak göster herkez rahat şekilde kullabilsin. Sonra 450-500 bölüm gösterme, işleme birde bunu alamet harikası diye aniden ortaya çıkar. Birde Kaido da işe yaramalıya filan getir. Tekrar kullanmaya karar verdin bari B. haki'nin farklı kullanım şekli olarak ortaya çıkar işi abartma.

Birde Luffy bu arc Kaido'yu solo alırsa büyük hayal kırıklığı yaşarım.

Bu arada bepoyu dövdüklerine göre hain damgası kalkmıştır muhtemelen üstünden. Yalandan suçladım bende peluşu
Lawin tayfasindan hain cikmasinin bir sebebi yok bence.Wano icin mucadele etmiolar olsa bile law plani kaidoyu indirmek uzerineydi dogal olarak kendi cocukluk arkadasi ve kaptanlari icin mucadele ediyorlar

İlla bi hain araniyorsa bence wano icinden birinden cikarmis gibi geliyor

Şuan 2 tane var diye biliyorum birinde luffy diğerinde bepolar var benim bildiğim
Ben killerin nerde olduguna takildim luffynin oldugu yerde yok kaido tarafina gecmeyecegini dusunuyoruz geriye ya öldürdüler yada bu ikinci hapishanede tutuluyor secenekleri kaliyor.Eger bepolarin oldugu yerdeyse kidde hapishane baskinina katilicaktir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben killerin nerde olduguna takildim luffynin oldugu yerde yok kaido tarafina gecmeyecegini dusunuyoruz geriye ya öldürdüler yada bu ikinci hapishanede tutuluyor secenekleri kaliyor.Eger bepolarin oldugu yerdeyse kidde hapishane baskinina katilicaktir
bir şekilde kid de olaylara karışacaktır ama ondan önce law harekete geçer gibi 1 2 sayı law izleriz artık

Bu hyou alevli malevli, belki zoroya da ateşi kesmeyi öğretir, belki luffy de ateşi yumruklamayı öğrenir. Muhtemelen bu görünmez haki ateşe de zarar verebilir.

Reyligh hem bunu öğretmemiş hemde meyvenin uyanışını hiç mi görmemiş. Luffy e öğretemese bile hiç değilse durumdan haberdar etmesi gerekirdi. Ya da Luffy kadınlardan da öğrenebilirdi. Buraya gelene kadar çoktan öğrenirdi. Son olarak Big Mom ı da dövemedi ama bu yetenek aklına bile gelmedi..??????
Bu güçlülerin ortak yönüný söylüyorum.
Aşırı vurdumduymazlar ve genelde ciddi değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık